Hatasız Portekizce Şirket Profili Çevirisi

Portekizce Şirket Profili Çevirisi uzman olduğumuz alanlardan biridir.

Her türlü sözleşme çevirisinde uluslar arası düzeyde bir uzmanlık sahibi olan Semantik Çeviri Bürosu, 1996 yılında kurulmuştur. Hukuki projelerde çalışan tercüman ve çevirmenlerimizin tümü, çeviri konusunda en az 10 yıllık deneyime sahip, en iyi üniversitelerin hukuk fakültelerini bitirmiş profesyonel uzmanlardır. Semantik Dil Hizmetleri bilgi birikimi, tecrübesi ve teknolojiyi kullanma becerisi, başarılı tercümanları, profesyonel proje yöneticileri sayesinde sayesinde müşterilerine üstün kalitede ve uygun fiyatla tercüme çözümleri sağlamaktadır. Değerli müşterilerimizin arasında patent şirketleri, dernekler ve vakıflar, resmi kurum ve kuruluşlar, global şirketler, orta ölçekli firmalar ve kobiler, bankalar ve finans kurumları ve önde gelen hukuk büroları yer alıyor.
Hukuk sektöründeki çeviri ve tercümeler çevirinin en zorlu alanıdır. Bu tür tercümelerde oluşabilecek en küçük bir hata bile bireylerin ya da firmaların parasal zararlara uğramalarına, saygınlıklarını yitirmelerine ve bununla birlikte kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Sözleşme çevirileri konusunda en çok tercih edilen kurumu olmanın gururuyla müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak için büyük bir çaba harcıyoruz. Portekizce Şirket Profili Çevirisi için de sizlere hizmet sağlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Portekizce Şirket Profili Çevirisi

Portekizce Şirket Profili Çevirisi için neden bizi seçmelisiniz?

 • Firmamız tarafından geliştirilmiş olan Semanalyse programını kullanarak çevrilmesini istediğiniz belgelerin yinelenen kelime sayımlarını internet üzerinden elde edebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullandığımız üstün teknolojinin tercüme maliyetinizi ne kadar düşürdüğünü görme olanağı sağlayacak.
 • Hukuki çevirilerde ufak bir hata bile müşterilerimizin maddi zarara uğramalarına neden olabileceği için çevirmenlerimiz Portekizce Şirket Profili Çevirisi işlerinde doğru olduğundan emin olmadıkları tek bir kelime bile kullanmazlar.
 • Bize teslim edilen hukuk tercümesi projelerinin bütün aşamalarında kalite kontrol ve kalite güvence süreçlerini hiç bir taviz vermeden uyguluyoruz. Kalite şirketimiz için en önemli konudur.
 • En önemli amacımız müşterilerimizi şartlar ne olursa olsun tatmin etmek, müşterilerimizle nitelikli ve karşılıklı güvene dayanan verimli bir işbirliği ortamı tesis etmektir. Bize işlerini teslim eden müşterilerimizin memnuniyeti bizler için en büyük referanstır.
 • Kalite standartlarımızdan ve etik değerlerimizden hiç bir şekilde vaz geçmeden çözüm sağlayan bir anlayışla, hizmet sunmakta olduğumuz şirketlerin başarıya ulaşmaları için katkı sağlamak istiyoruz. Müşterilerimiz başarılı olurlar ise biz de başarılıyız demektir.
 • Çok dilli çeviri ve lokalizasyon işlerinde ciddi bir bilgi birikimine sahibiz. Türkiye’nin bu kapsamda dev üniversitelerine başarıyla hizmet sağlıyoruz.
 • Çevirinin tüm süreçlerinde belgelerini bize teslim eden müşterilerimizle sürekli olarak iletişimdeyiz. Mesai saatlerimiz dahilinde müşterilerimizden bize ulaşan e-posta mesajlarına bir saat geçmeden mutlaka cevap veriyoruz.
 • Kalite standartları çok yüksek olan global firmalara hukuki çeviri hizmeti verdiğimizden üstün kalitemizi korumak adına hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Kaliteye bakış açımız bize sürekli yeni müşteriler kazandırıyor.
 • Yüksek teknolojinin sunmakta olduğu nimetlerden en iyi derecede faydalanıyor, bu şekilde daha yüksek nitelikli Portekizce Şirket Profili Çevirisi hizmetini rekabetçi koşullarla müşterilerimize sağlıyoruz. Yüksek teknolojiye hakimiyetimiz bizi sektördeki rakiplerimizden farklı bir yere koyuyor.
 • Bize iş veren her bir müşterimiz adına bir Çeviri Belleği (Translation Memory) üretiyoruz. Bu yolla değerli müşterilerimizin çeviri ve yerelleştirme projelerinde doğru ve güvenilir bir terminoloji sağlıyor ve bunun yanında onların tercüme ve yerelleştirme giderlerini minimuma indiriyoruz.
 • Belgelerini bize teslim eden müşterilerin bilgi ve verilerinin gizliliği konusunda çok duyarlı davranıyoruz. Onların gizlilik içeren bilgilerini koşulsuz olarak gizli tutmak bizim en temel görevimizdir.
 • Semantik Dil Hizmetleri’nde Portekizce Şirket Profili Çevirisi konusunda çalışan bütün çevirmenler ve editörler seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, 10 yılın üzerinde deneyimli, çeviri konularına hakim, ahlaki ilkelere sahip çıkan profesyonel ve yetkin kişilerdir.
 • Şirketimizde tam zamanlı olarak görevlendirilen çevirmen ekibimizin yanısıra, giderek büyüyen dünya genelindeki serbest çevirmen ağımız ile, tüm dillerde değerli müşterilerimize üstün nitelikli ve fiyatı makul Sözleşme çevirisi hizmeti sağlamaktayız.

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana hukuki tercüme ve tıbbi çeviri sektöründe yüzlerce işi büyük bir başarıyla neticelendirdik. Aşağıda sözlü ve yazılı hukuki çeviri hizmeti verdiğimiz konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Manevi Tazminat Hukuku, Boşanma Davaları, Bayilik Sözleşmeleri, İçtihat Hukuku, Gümrük Tutanakları, Çevresel Etki Değerlendirme Yönetmeliği, Sebepsiz Zenginleşme Davaları, Protokoller, Anayasa Hukuku, İhale Şartnameleri, Avrupa Hukuku, Mülk Hukuku, Ortak Hukuk, Hukuk Sistemleri, Bilişim Hukuku, Kira Kontratları, Yargıtay Kararları, Ticari İşletme Hukuku, Sanık İfadeleri, Akademik Makaleler, Uluslararası Doğum Belgeleri, Mahkeme Kararları, Hukuki Makale, Ekspertiz Raporları, Kamu Hukuku, Hekim Ceza Hukuku, İş Hukuku, Oda Sicil Kaydı, Göç Kanunu, Askeri Hukuk, Patent Başvuruları, Parlamento Hukuku, Alacak Hukuku, Ruhsatnameler, Mümessillik Belgeleri, Vatandaşlık Hukuku, Konsorsiyum Beyannameleri, Aile Hukuku, Borç Sözleşmeleri, Basın Hukuku, Çevre Hukuku, Kamu İhale Genel Tebliği, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları, Senetler, Patent Hukuku, Sosyal Sigortalar Hukuku, Yabancı Yargı Kararları, İhale Evrakları, Şirketler Hukuku, Nüfus Kayıt Örneği, Seyahat Hukuku, Ticari Sözleşmeler, Tapu ve Kadastro Hukuku, Uzay Hukuku, İkametgah Hukuku, Hukuki Pozitivizm, Dernek Tüzükleri, Lisans Sözleşmesi, İslam Hukuku, İhtiyati Hacze İtiraz, Özel Hukuk, Sağlık Hukuku, Leasing Belgeleri.

Portekizce Şirket Profili Çevirisi

Portekizce Şirket Profili Çevirisi alanında ülkemizin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Çeviri Bürosu

Kalitenin önemini biliyorsanız ve olabilecek en iyi fiyatlarla kaliteli, hızlı, doğru ve güvenilir çeviri hizmetleri almak istiyorsanız Semantik Dil Hizmetleri olarak size her zaman destek olmaya hazırız.
Tercüme firmamızı piyasadaki diğer tüm rakiplerimizden ayıran en temel farklar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki prensiplerimiz, ve çeviri sürecinin bütün aşamalarında yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Dünyanın birçok ülkesindeki değerli müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde hukuki sözleşme tercümesi hizmeti veriyoruz.

Kürtçe, İspanyolca, İtalyanca, Boşnakça, Bulgarca, Rusça, Gagavuzca, Özbekçe, Vietnamca, Sanskritçe, Almanca, Kırgızca, İngilizce, Felemenkçe, İzlandaca, Hintçe, Süryanice, Malayca, Moğolca, Fince, Macarca, Arnavutça, Farsça, Danca, Çince, Korece, İrlandaca, Hollandaca, Altayca, Rumca, Urduca, Zuluca, Yunanca, Slovakça, Norveççe, Romence, Fransızca, Kazakça, İbranice, Azerice, İsveççe, Türkçe, Japonca, Tayvanca, Katalanca, Endonezce.

Portekizce Şirket Profili Çevirisi

Portekizce Şirket Profili Çevirisi konusundaki bütün gereksiniminiz için Semantik Çeviri’ye bir e-posta yollayabilir veya alternatif olarak bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Tüm elemanlarımızın bilgilerini artırabilmeleri ve sektörümüzdeki gelişmeleri takip edebilmeleri için onlara eğitim programlarına katılma olanağı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için en rahat çalışma atmosferini hazırlamak birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Portekizce Şirket Profili Çevirisi

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin sadece il merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin çoğunda da Portekizce Şirket Profili Çevirisi çözümleri sunmaktayız. Aşağıda Portekizce Şirket Profili Çevirisi hizmeti verdiğimiz ilçeler listeleniyor.

Kayseri – Sarıoğlan, Yalova – Çınarcık, Bingöl – Kiğı, Düzce – Gölyaka, Van – Gevaş, Trabzon – Trabzon, Mersin – Tarsus, Karaman – Kazımkarabekir, İzmir – Bergama, Zonguldak – Devrek, Sinop – Erfelek, Niğde – Çiftlik, Kırıkkale – Balışeyh, Adana – İmamoğlu, Isparta – Gönen, Rize – Çamlıhemşin, Kırşehir – Akçakent, Mersin – Silifke, Van – Muradiye, Çorum – Osmancık, Yozgat – Yerköy, Çorum – Laçin, Kars – Selim, Yalova – Altınova, Tunceli – Pülümür, Gaziantep – Nurdağı, Balıkesir – Gönen, Siirt – Şirvan, Batman – Hasankeyf, Bingöl – Solhan, Nevşehir – Avanos, Bilecik – Gölpazarı, Adıyaman – Tut, Trabzon – Şalpazarı, Çorum – Dodurga, Kütahya – Tavşanlı, Bolu – Gerede, Afyonkarahisar – Şuhut, Çankırı – Ilgaz, İzmir – Karabağlar, Artvin – Yusufeli, Ordu – İkizce, Bitlis – Ahlat, Malatya – Kuluncak, Bartın – Ulus, Tekirdağ – Saray, Aksaray – Eskil, Mersin – Çamlıyayla, Muğla – Ula, Mersin – Mezitli, Mersin – Aydıncık, Ankara – Akyurt, Tokat – Pazar, Batman – Gercüş, Kars – Akyaka, Erzincan – Üzümlü, Ankara – Güdül, Tokat – Yeşilyurt, Kocaeli – Kandıra, Manisa – Alaşehir, Van – Bahçesaray, Mardin – Savur, Sakarya – Taraklı, Bolu – Kıbrıscık, Nevşehir – Derinkuyu, Kahramanmaraş – Nurhak, Tunceli – Pertek, Adıyaman – Çelikhan, Denizli – Çameli, Adana – Yumurtalık

Bugünün dünyasında en nitelikli çevirilerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple çevirmen ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde hukuki sözleşme tercümesi ve çevirisi üretiyorlar.

Çok sayıda müşterimizden vermekte olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet için bizi takdir eden onlarca mektup bize ulaşıyor. Bu mesajlardan bir kısmını buradaki listede sizlerle paylaşıyoruz:

 • Mahkeme dosyamızın Almancaya çevirisinde profesyonelce çalışarak çok iyi bir iş çıkarttınız. Hukuki tercüme alanındaki beceriniz hayranlık uyandırıyor. İşinizi gerçekten çok ciddiye alıyorsunuz.
  (Hukuk Bürosu Yöneticisi)
 • Hukuki çeviri bu kadar becerikli olmanıza o kadar şaşırdım ki. Bu alanda geçmişte birlikte çalışmış olduğumuz yabancı şirketlerin tamamından çok daha ustasınız.
  (Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Portekizce Şirket Profili Çevirisi sahasında doğru çeviri şirketini bulmak çok kolay değil. Bu işte uzmanlık sahibi çok az sayıda şirketten biri de Semantik Çeviri. Hukuksal terminolojiye hakimiyetleri gerçekten etkileyici.
  (Avukat – Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Çeviri şirketinizin müşteri temsilcileri proje yöneticileri hakikaten çok çok başarılılar. tüm tercüme ve yerelleştirme projelerimizde projenin ilk gününden son gününe kadar bizimle sürekli olarak temas kurarak gereken her yerde bize sorular sordular, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin gidişatı hakkında bize sürekli bilgi ilettiler. Onlarla işbirliği yapmak gerçekten bizi mutlu ediyor.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Olabilecek en iyi fiyatlar, süper kalite… Bankamızı lokalizasyon ve çeviri tasasından kurtardığınız için çok teşekkürler.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Hukuk ofisimiz adına hazırladığınız Türkçe – Almanca hukuk terimleri sözlüğü muhteşemdi. Aradan uzun süre geçmiş olmasına rağmen o sözlükten halen yararlanıyoruz.
  (Hukuk Bürosu Yöneticisi)
 • Tercüme büronuzu hocam bana salık vermişti. Hukuk felsefesine ilişkin doktora tezimin Rusçaya çevirisi son derece iyi oldu. Elinize sağlık.
  (Hukuk Uzmanı)
 • Bugüne kadar işlerimizi teslim ettiğimiz tercüme firmalarından hepsinden oldukça farklısınız. Üstün kaliteniz, doğru ve güvenilir çevirileriniz ve bize sağladığınız rekabetçi için şirketinize çok teşekkür ederim.
  (Genel Müdürü)
 • Hukuki tercümeler bizim için çok kritik. Hazırladığımız sözleşmelerde yapılabilecek en ufak bir tercüme hatası müşterilerimizin maddi ve manevi zararlara uğramalarına yol açabilir. Semantik Dil Hizmetleri işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Şirketimiz için bir çeviri belleği oluşturduğunuz için çeviri giderimiz düştü. Kurumunuzu seçmekle yerinde bir karar verdiğimizi şimdi anlıyorum. Sahip olduğunuz ileri teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi tavsiye ediyoruz. Yönetim Kurulu Üyesi
 • Dil hizmetleri veren şirketlerle işbirliği yapmak bizim için ciddi bir sorun haline gelmişti. Semantik Tercüme bu duruma son verdi. Deneyimli, profesyonel kadroları ile çok nitelikli hizmet verdiklerini ifade etmek istiyorum.
  (İhracat Müdürü)
 • Sponsorluk sözleşmelerimizi çok sayıda dile hakkını vererek çevirdiniz. Hukuki ve teknik terminolojiye hakimsiniz. Artık her projemizde Semantik Tercüme Bürosu ile işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)

Portekizce Şirket Profili Çevirisi

“Portekizce Şirket Profili Çevirisi” başlıklı konumuz için anahtar sözcüklerin listesi
hukuk çevirisi, tercüme bürosu, sözleşme tercümesi, Portekizce Şirket Profili Çevirisi, hukuk tercümesi, sözleşme çevirisi, çeviri bürosu, hukuki tercüme, hukuki çeviri

Posted in: