Hukuk çevirileri

Hukuk çevirileri için hukuki çeviri sektörünün en iyi şirketiyle çalışabilirsiniz.

Kahire ve İstanbul’da şubeleri olan tercüme firmamız, hukuki tercüme ve çevirilerde uzmandır. Hukuksal sözleşme alanında çalışan tercümanlarımız ve redaktörlerimiz, minimum 10 yıllık tecrübeye sahip, en seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun profesyonel dilbilim uzmanlarıdır. Çeviri şirketimiz yüksek bilgi birikimi ve deneyimi, üstün yetenekli tercümanları, konularına hakim proje yöneticileri ve koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine hem kaliteli hem de rekabetçi fiyatlarla hukuki çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde avukatlar, kobiler, devlet kurumları, uluslararası hukuk büroları, çok uluslu firmalar ve belediyeler yer almaktadır.
Hukuk çevirisi çeviri işinin en çetin ve en zahmetli alanıdır. Bu tercümelerde söz konusu olabilecek küçük bir yanlışlık bile bireylerin ya da firmaların maddi açıdan zarara uğramalarına, imaj yitirmelerine ve kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına sebep olabilir. Hukuk tercümeleri alanının en fazla tercih edilen şirketi olmanın gururuyla müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti yaratmak için büyük bir emek harcıyoruz. Hukuk çevirileri alanında da değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hukuk çevirileri

Artık küreselleşen dünyamızda kaliteli çeviri hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tercüman ve editörlerimiz kendi ana dillerinde hukuk çevirisi hizmeti sağlıyorlar.

Niçin Semantik Tercüme Bürosunu seçmelisiniz?

1996 yılından bu yana sözleşme çevirisi sektöründe yüzlerce projeyi her zaman başarıyla tamamladık. Aşağıda sözlü ve yazılı hukuki tercüme hizmetleri verdiğimiz konulardan bazı örnekler listeleniyor:

Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Patent Sözleşmeleri, Rekabet Hukuku, Tanık İfadeleri, Mahkeme Kararları, İşletme Hukuku, Çevresel Etki Değerlendirme Yönetmeliği, Fon Bültenleri, Kesin Teminat Mektupları, Ariyet Sözleşmeleri, Kanun Hükmünde Kararnameler, Yüksek Lisans Tezleri, Etik Kurallar, Karşılaştırmalı Hukuk, Vergi Mevzuatı, Babalık Davaları, Eşya Hukuku, Ekonomi Hukuku, İdare Hukuku, Kira Sözleşmeleri, Teamül Hukuku, Leasing, Tazminat Hukuku, Kapanış Belgeleri, Hukuki Kaynak, İhtiyati Hacze İtiraz, Kar Zarar Cetvelleri, Hukuki Pazarlama, Avans Teminat Mektupları, Kanun ve Yönetmelikler, Kredi Evrakı, Sosyal Sigortalar Hukuku, Yürütme Erki, Ortak Girişim Beyannameleri, Kamu Sağlığı Hukuku, Taşınma Belgeleri, Anayasa Hukuku, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, İnternet Hukuku, Kontratlar, Kapasite Raporları, Miras Hukuku, İmzaya ve Borca İtiraz, Hekim Ceza Hukuku, Korumalı İşyerleri Hakkında Yönetmelik, Tüzükler, Ticari İşletme Hukuku, Hukuk Kitabı, Avrupa Hukuku, Uluslararası Hukuk, Ticari Hukuk, Dava Belgeleri, Taşımacılık Hukuku, Kesin Kabul Tutanakları, Hukuki Evrak, Hukuki Prosedür, Askeri Hukuk, Mimar Hukuku, Sosyal Hukuk, Vergi Hukuku.

Hukuk çevirileri

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca Türkiye’nin kent merkezlerinde değil aynı zamanda bütün ilçelerinde de yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri sunmaktayız. Hukuk çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunmaktayız.

Kırşehir – Boztepe, Samsun – Atakum, Van – Muradiye, Sakarya – Ferizli, Amasya – Suluova, Rize – Ardeşen, Kırklareli – Demirköy, Yalova – Armutlu, Isparta – Şarkikaraağaç, Muş – Hasköy, Ordu – Çaybaşı, Erzincan – Refahiye, Samsun – Salıpazarı, Aksaray – Güzelyurt, Konya – Cihanbeyli, Konya – Akören, Hatay – Reyhanlı, Şanlıurfa – Bozova, Gümüşhane – Torul, Nevşehir – Gülşehir, Uşak – Eşme, Ankara – Güdül, Kocaeli – Gebze, Bitlis – Ahlat, Ağrı – Doğubayazıt, Bayburt – Aydıntepe, Uşak – Banaz, Muğla – Dalaman, Zonguldak – Ereğli, Manisa – Alaşehir, Bartın – Kurucaşile, Nevşehir – Kozaklı, Ordu – Aybastı, Adıyaman – Gerger, Bingöl – Kiğı, Ordu – Çatalpınar, Erzincan – Çayırlı, Aydın – Çine, Eskişehir – Mihalgazi, Çanakkale – Çan, Kastamonu – Çatalzeytin, Artvin – Yusufeli, İzmir – Urla, Ardahan – Çıldır, Bingöl – Karlıova, Rize – Kalkandere, Mersin – Mezitli, Aksaray – Ağaçören, Bilecik – Gölpazarı, Kırıkkale – Keskin, Bayburt – Demirözü, Kilis – Polateli, Antalya – Döşemealtı, Karabük – Eflani, Aydın – Nazilli, Bursa – Mudanya, Rize – Fındıklı, Konya – Taşkent, Kayseri – Kocasinan, Konya – Kulu, İzmir – Konak, Gaziantep – Yavuzeli, Tekirdağ – Saray, Kilis – Elbeyli, Iğdır – Tuzluca, Ağrı – Diyadin, Isparta – Atabey, Kilis – Musabeyli, Giresun – Güce, Gaziantep – Şehitkamil

Hukuk çevirileri

Dünyanın beş kıtasında bulunan hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize binlerce dil çiftinde hukuki tercüme hizmeti sağlamaktayız. Hukuk çevirileri için hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Yunanca Hukuk çevirileri, Çekçe Hukuk çevirileri, İtalyanca Hukuk çevirileri, Malayca Hukuk çevirileri, Tacikçe Hukuk çevirileri, Romence Hukuk çevirileri, Kürtçe Hukuk çevirileri, Rusça Hukuk çevirileri, Sırpça Hukuk çevirileri, İsveççe Hukuk çevirileri, İspanyolca Hukuk çevirileri, Letonca Hukuk çevirileri, İrlandaca Hukuk çevirileri, Felemenkçe Hukuk çevirileri, İbranice Hukuk çevirileri, Sanskritçe Hukuk çevirileri, Urduca Hukuk çevirileri, Altayca Hukuk çevirileri, Korece Hukuk çevirileri, Çince Hukuk çevirileri, Flamanca Hukuk çevirileri, Zuluca Hukuk çevirileri, Tayvanca Hukuk çevirileri, Kazakça Hukuk çevirileri, Bulgarca Hukuk çevirileri, Slovakça Hukuk çevirileri, Uygurca Hukuk çevirileri, Almanca Hukuk çevirileri, Danca Hukuk çevirileri, İzlandaca Hukuk çevirileri, Bangladeşçe Hukuk çevirileri, Kırgızca Hukuk çevirileri, Fransızca Hukuk çevirileri, Japonca Hukuk çevirileri, Rumca Hukuk çevirileri, Azerice Hukuk çevirileri, Macarca Hukuk çevirileri, Arnavutça Hukuk çevirileri, Türkçe Hukuk çevirileri, Makedonca Hukuk çevirileri, Farsça Hukuk çevirileri, Hollandaca Hukuk çevirileri, İngilizce Hukuk çevirileri, Moldovca Hukuk çevirileri, Gagavuzca Hukuk çevirileri, Katalanca Hukuk çevirileri.

Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde çok değerli müşterilerimizden yaptığımız işi öven e-mail mesajları almaktayız. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm elemanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri ve sektördeki gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli olarak eğitim ve kurs programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlara hak ettikleri çalışma ortamını sunmak en önemli önceliklerimizden biridir.

Hukuk çevirileri

Hukuk çevirileri alanındaki istekleriniz ya da sorularınız için bize e-posta mesajı gönderebilir veya isterseniz bizimle telefon ile temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuk çevirileri talepleriniz için doğru adres: Semantik Tercüme

Firmamızı piyasadaki rakiplerimizden ayıran temel farklar üstün teknolojik altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, ve çevirinin bütün fazlarında titizlikle yürüttüğümüz kalite kontrol metodolojisidir.

Hukuk çevirileri

Firmanız için kalite vaz geçilmez ise ve en uygun fiyatlarla kaliteli, güvenilir, hızlı ve doğru çeviri ve yerelleştirme hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız Semantik Tercüme olarak size her zaman destek olmaya hazırız.

Yazan : Gizem Kaynak

anahtar sözcüklerimiz
sözleşme çevirisi, hukuk tercümesi, hukuk çevirisi, Hukuk çevirileri, tercüme bürosu, sözleşme tercümesi, hukuki çeviri, çeviri bürosu, hukuki tercüme

Posted in: