Hukuk Tercümesi

Hukuk Tercümesi için bizimle temas kurabilirsiniz.

1996 yılında kurulmuş olan Semantik Dil Hizmetleri, hukuki tercümelerde uzmandır. Hukuki sözleşme metinleri üzerinde çalışmakta olan tercümanlarımız, minimum 10 yıllık tecrübeye sahip, en seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerini bitirmiş dilbilim uzmanlarıdır. Semantik Çeviri Bürosu bilgi birikimi, tecrübesi ve teknolojiyi kullanma becerisi, uzman çevirmenleri, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine mümkün olan en iyi kalitede hukuki tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyor. Şirketimizin müşterileri arasında hukuk büroları, avukatlar, global şirketler, dernekler ve vakıflar, orta ölçekli firmalar ve kobiler ve devlet kurumları bulunmaktadır.
Hukuksal çeviriler çeviri işinin en fazla uzmanlık isteyen konusudur. Bu tür çevirilerde yapılabilecek küçük bir hata bile gerçek ve tüzel kişilerin parasal zararlara uğramalarına, saygınlıklarını kaybetmelerine ve bununla birlikte yasal yaptırımlarla uğramalarına sebep olabilir. Hukuki tercüme konusunda en fazla tercih edilen kurumu olarak müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti oluşturmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Hukuk Tercümesi alanında da değerli müşterilerimiz için hizmet üretmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Bugünün küreselleşen dünyasında yüksek nitelikli çeviri hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz kendi ana dillerinde tercüme hizmeti üretiyorlar.

Hukuk Tercümesi talepleriniz için en doğru adres: Semantik Tercüme Bürosu

Hukuk Tercümesi için başka bir çeviri bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

Tercüme şirketimizi piyasadaki rakiplerinden farklı kılan en temel noktalar ileri teknolojik altyapımız, çok büyük projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik prensiplerimiz, ve tercüme sürecinin bütün fazlarında mutlaka uyguladığımız kalite kontrol metodolojisidir.
Semantik Çeviri Bürosu olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de hukuk tercümesi hizmetleri vermekteyiz. Hukuk Tercümesi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet vermekteyiz.

Siirt – Kurtalan, Zonguldak – Alaplı, Kastamonu – Cide, Diyarbakır – Bağlar, Kahramanmaraş – Pazarcık, Ardahan – Hanak, Bingöl – Kiğı, Ordu – Gürgentepe, Şırnak – Cizre, Çankırı – Eldivan, Sinop – Durağan, Kilis – Elbeyli, Hakkari – Yüksekova, Nevşehir – Ürgüp, Amasya – Taşova, Bolu – Dörtdivan, Van – Çaldıran, Uşak – Karahallı, Samsun – Bafra, Balıkesir – Ayvalık, İstanbul – Esenler, Aksaray – Eskil, Ağrı – Eleşkirt, Trabzon – Çaykara, Şanlıurfa – Siverek, Eskişehir – Mihalıççık, Eskişehir – Seyitgazi, Kırıkkale – Çelebi, Kırklareli – Vize, Ankara – Kızılcahamam, Çorum – Sungurlu, Bilecik – Bozüyük, Isparta – Eğirdir, Bingöl – Karlıova, Amasya – Göynücek, Ordu – Çamaş, Gümüşhane – Kürtün, Yalova – Çınarcık, Edirne – Meriç, Çanakkale – Bayramiç, Gaziantep – Nurdağı, Konya – Karapınar, Yalova – Armutlu, Denizli – Bekilli, İzmir – Karabağlar, Adana – Sarıçam, Tokat – Reşadiye, Ardahan – Damal, Eskişehir – Alpu, Mersin – Gülnar, Erzincan – Refahiye, Amasya – Merzifon, Yozgat – Sarıkaya, İzmir – Narlıdere, Ağrı – Taşlıçay, Bayburt – Demirözü, Çorum – Dodurga, Ankara – Keçiören, Bursa – Osmangazi, Uşak – Sivaslı, Şanlıurfa – Akçakale, Batman – Gercüş, Kastamonu – Hanönü, Afyonkarahisar – Dinar, Ankara – Kalecik, Giresun – Yağlıdere, Bursa – Nilüfer, Şırnak – İdil, Muş – Malazgirt, Erzurum – Olur

Vermekte olduğumuz kaliteli hizmet için bize işlerini teslim eden müşterilerimizden bizi sevindiren e-mail mesajları alıyoruz. Aşağıda bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Hukuk Tercümesi

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden ve kalitenin önemini bilen müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde hukuki çeviri hizmetleri sunuyoruz. Hukuk Tercümesi alanında hizmet verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Özbekçe Hukuk Tercümesi, Danca Hukuk Tercümesi, Çince Hukuk Tercümesi, Tatarca Hukuk Tercümesi, Hintçe Hukuk Tercümesi, Zuluca Hukuk Tercümesi, Ukraynaca Hukuk Tercümesi, Tacikçe Hukuk Tercümesi, İngilizce Hukuk Tercümesi, Endonezce Hukuk Tercümesi, Kürtçe Hukuk Tercümesi, İsveççe Hukuk Tercümesi, İbranice Hukuk Tercümesi, Farsça Hukuk Tercümesi, Filipince Hukuk Tercümesi, Rumca Hukuk Tercümesi, Tayvanca Hukuk Tercümesi, Fransızca Hukuk Tercümesi, Hollandaca Hukuk Tercümesi, Norveççe Hukuk Tercümesi, Yunanca Hukuk Tercümesi, Almanca Hukuk Tercümesi, Slovence Hukuk Tercümesi, Romence Hukuk Tercümesi, İzlandaca Hukuk Tercümesi, Boşnakça Hukuk Tercümesi, Macarca Hukuk Tercümesi, Türkçe Hukuk Tercümesi, Arnavutça Hukuk Tercümesi, Kazakça Hukuk Tercümesi, Korece Hukuk Tercümesi, Kırgızca Hukuk Tercümesi, Japonca Hukuk Tercümesi, Makedonca Hukuk Tercümesi, Azerice Hukuk Tercümesi, Letonca Hukuk Tercümesi, Malayca Hukuk Tercümesi, Felemenkçe Hukuk Tercümesi, Rusça Hukuk Tercümesi, Bulgarca Hukuk Tercümesi, Çekçe Hukuk Tercümesi, İspanyolca Hukuk Tercümesi, Altayca Hukuk Tercümesi, Slovakça Hukuk Tercümesi, Moldovca Hukuk Tercümesi, İtalyanca Hukuk Tercümesi.

Hukuk Tercümesi

Şirketiniz için kalite vaz geçilmez ise ve en uygun fiyatla doğruluğundan emin olacağınız ve güvenebileceğiniz tercüme hizmetleri almak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Hukuk Tercümesi

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana hukuki tercüme alanında yüzlerce projeyi her zaman başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda bulunan listede tıp çevirisi ve yerelleştirme hizmeti verdiğimiz konu başlıklarından belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Askeri Yargı, İptal Davaları, Kollektif ve Komandit Şirketler Hukuku, Leasing, Uluslararası Özel Hukuk, AB Mevzuatı, Kamu Hukuku, Kredi Belgeleri, İtiraz Süreçleri, Alkol Hukuku, Mülk Hukuku, Ticari Mevzuat, Dini Hukuk, Tazminat Davaları, İflas Ceza Hukuku, Sözleşme Hukuku, Kanun Hükmünde Kararnameler, Hukuki Gerçekçilik, Sosyal Sigortalar Hukuku, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Spor Hukuku, Sponsorluk Sözleşmesi, Geçici Teminat Mektupları, Yönetmelikler, Akademik Makaleler, Vergi Cezası Hukuku, Konsorsiyum Beyannameleri, Yüksek Lisans Tezleri, Etik Kurallar, Akademik Araştırmalar, Uluslararası Doğum Belgeleri, Ruhsatlar, Kamu İhale Kurumu, Alım Satım Hukuku, Hukuk Sistemleri, Emlak Hukuku, Havacılık Hukuku, Hukuk Kitabı, Konut Hukuku, Lisans Sözleşmesi, Telif Hakları Hukuku, Manevi Tazminat Hukuku, Taahütname, İflas Hukuku, Nüfus Kayıt Örneği, Kira Kontratları, İş Hukuku, Tüketici hakları, Enerji Hukuku, Şirket Profilleri, Şartnameler, İş teklifleri, Sicil Tasdiknameleri, Taşınma Belgeleri, Ticari Belgeler, Uluslararası Tahkim, Sözleşmeler, Kıymetli Evrak Hukuku, Seyahat Hukuku, Şube Açma Belgeleri, Satış Sözleşmeleri, Kıymetli Evrak, Vergi Mevzuatı.

Hukuk Tercümesi

Ekibimizdeki tüm elemanların daha yetkin bir düzeye gelebilmeleri ve teknolojideki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim ve kurs programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlara iyi bir çalışma ortamı sunmak birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Hukuk Tercümesi ile alakalı istekleriniz ve talepleriniz için çeviri firmamıza e-posta mesajı yollayabilir veya isterseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuk Tercümesi

Yazan : İsmail Bener

anahtar sözcük grubu
çeviri bürosu, sözleşme tercümesi, hukuk tercümesi, tercüme bürosu, sözleşme çevirisi, hukuki tercüme, hukuki çeviri, hukuk çevirisi, Hukuk Tercümesi

Posted in: