Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu için güvenilir adres: Semantik Tercüme

Ülkemizin bu alanda en iyisi olan Semantik Çeviri Bürosu, hukuksal çevirilerde ciddi bir uzmanlığa sahiptir. Hukuk tercümesi çevirmenlerimiz, tercüme konusunda en az on senelik tecrübeye sahip, üniversitelerin hukuk bölümlerinden mezun profesyonel uzmanlardır. Semantik Tercüme Bürosu yılların tecrübesi ve bilgi birikimi başarılı çevirmenleri, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri ile müşterilerine üstün kalitede ve makul fiyatlarla hukuki çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sağlamaktadır. Bizi seçen müşteriler arasında devlet kurumları, üniversiteler, avukatlar, hukuk şirketleri, orta ölçekli firmalar ve kobiler ve çok uluslu firmalar bulunmaktadır.
Hukuki sözleşme konusuna giren çeviriler çeviri sektörünün en çetin alanları arasında yer alır. Bu tür çeviri projelerinde söz konusu olabilecek küçük bir yanlış bile tarafların parasal zararlara uğramalarına, iyi imajlarını kaybetmelerine dahası yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına yol açabilir. Hukuk çevirisi alanının en fazla müşteriye sahip şirketi olmanın gururuyla müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Hukuki Çeviri Bürosu için de değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan sevinç duyuyoruz.

Kaliteye önem veriyorsanız ve en iyi fiyatla doğruluğundan emin olacağınız ve güvenebileceğiniz çeviri ve yerelleştirme hizmetine ulaşmak istiyorsanız size yardımcı olmaya hazırız.

Hukuki Çeviri Bürosu konusundaki bütün istekleriniz ya da sorularınız için çeviri büromuza e-posta yollayabilir ya da isterseniz bizimle telefon ile temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuki Çeviri Bürosu için müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

On yılı aşkın bir süredir yazılı ve sözlü hukuki tercümeler alanında çok sayıda projeyi başarıyla bitirdik. Aşağıda yazılı ve sözlü hukuki çeviri hizmeti sunduğumuz konulardan bazı örnekler veriliyor:

Resmi Evrak, Vergi Cezası Hukuku, Uluslararası İnsan Hakları Hukuku, Borçlar Hukuku, Hekim Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, Konsolosluk Belgeleri, Kesin Teminat Mektupları, Mimar Hukuku, Sözleşmeler, İçtihat Hukuku, Opsiyon Sözleşmeleri, Kapasite Raporları, Ticari İşletme Hukuku, Tazminat Davaları, Vergi Mevzuatı, Kanunlar, Avrupa Hukuku, Spor Hukuku, Adli Sicil Kayıtları, Kira Sözleşmeleri, Kredi Anlaşmaları, İmza Sirkülerleri, Havacılık Hukuku, Sosyalist Hukuk, Sanık İfadeleri, Leasing Evrakı, Etik Kurallar, Eğlence Hukuku, Kiralama Sözleşmeleri, Vakıf Senetleri, Ortaklık Hisse Beyanları, Geçici Teminat Mektupları, Emeklilik Hukuku, Yabancılar Hukuku, Kamu İhale Genel Tebliği, Kredi Evrakı, Vasiyetnameler, Ticaret Belgeleri, Şeriat Hukuku, Pasaportlar, Teklif Mektupları, Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, Evlenmeye İzin Davaları, Finans Bültenleri, İş Teklifleri, Kriminal Hukuk, İslam Hukuku, İhtiyati Haciz, Evlenmenin İptali Davaları, Dernek Hukuku, Patent Sözleşmeleri, Apostiller, Öğrenci Belgeleri, İcra Takip Davaları, Emlakçı Hukuku, Hisse Alım Sözleşmeleri, Alım Satım Hukuku, İkametgah Hukuku, Bilişim Hukuku, Tescil Belgeleri, Nafaka Davalar, İnsan Hakları Hukuku, Hukuki Yorumculuk, İzin Belgeleri, Taşımacılık Hukuku, Mali Tüzükler, Medya Hukuku, Vakıflar Hukuku, Dernek Tüzükleri, Kira Hukuku, Maaş Dökümü, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Devletler Umumi Hukuku, Sözleşme Hukuku.

Hukuki Çeviri Bürosu

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi yüzünden bize güven beslemekte olan müşterilerimizden bizi çok mutlu eden onlarca e-posta alıyoruz. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Hukuki Çeviri Bürosu

Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden değerli müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde hukuki alanda tercüme ve yerelleştirme çözümleri sağlıyoruz. Hukuki Çeviri Bürosu için hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Tacikçe Hukuki Çeviri Bürosu, Kürtçe Hukuki Çeviri Bürosu, İsveççe Hukuki Çeviri Bürosu, Sırpça Hukuki Çeviri Bürosu, Çekçe Hukuki Çeviri Bürosu, Kırgızca Hukuki Çeviri Bürosu, Tayvanca Hukuki Çeviri Bürosu, İbranice Hukuki Çeviri Bürosu, Slovence Hukuki Çeviri Bürosu, Katalanca Hukuki Çeviri Bürosu, Romence Hukuki Çeviri Bürosu, Sanskritçe Hukuki Çeviri Bürosu, Fransızca Hukuki Çeviri Bürosu, Azerice Hukuki Çeviri Bürosu, Bangladeşçe Hukuki Çeviri Bürosu, Danca Hukuki Çeviri Bürosu, İrlandaca Hukuki Çeviri Bürosu, Malayca Hukuki Çeviri Bürosu, İngilizce Hukuki Çeviri Bürosu, Lehçe Hukuki Çeviri Bürosu, Özbekçe Hukuki Çeviri Bürosu, Japonca Hukuki Çeviri Bürosu, Flamanca Hukuki Çeviri Bürosu, Bulgarca Hukuki Çeviri Bürosu, Türkmence Hukuki Çeviri Bürosu, Hırvatça Hukuki Çeviri Bürosu, Kazakça Hukuki Çeviri Bürosu, Çince Hukuki Çeviri Bürosu, Slovakça Hukuki Çeviri Bürosu, Süryanice Hukuki Çeviri Bürosu, Rusça Hukuki Çeviri Bürosu, Altayca Hukuki Çeviri Bürosu, Ukraynaca Hukuki Çeviri Bürosu, İtalyanca Hukuki Çeviri Bürosu, Farsça Hukuki Çeviri Bürosu, Makedonca Hukuki Çeviri Bürosu, Hintçe Hukuki Çeviri Bürosu, Çeçence Hukuki Çeviri Bürosu, Yunanca Hukuki Çeviri Bürosu, Zuluca Hukuki Çeviri Bürosu, Türkçe Hukuki Çeviri Bürosu, Gürcüce Hukuki Çeviri Bürosu, Hollandaca Hukuki Çeviri Bürosu, Moğolca Hukuki Çeviri Bürosu, Almanca Hukuki Çeviri Bürosu, İspanyolca Hukuki Çeviri Bürosu.

Ekibimizdeki tüm çalışanların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri ve sektörümüzdeki gelişmeleri izleyebilmeleri için onlara eğitim programlarına katılma olanağı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba harcamak ve onlar için ideal bir çalışma atmosferi oluşturmak en önemli önceliklerimizden biridir.
Semantik Tercüme Bürosu olarak ülkemizin sadece kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunluğunda da tercüme ve çeviri hizmeti sunuyoruz. Hukuki Çeviri Bürosu konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Şanlıurfa – Hilvan, Diyarbakır – Kayapınar, İstanbul – Beyoğlu, Kilis – Elbeyli, Erzincan – Çayırlı, Sivas – Gürün, Bursa – Orhaneli, Şırnak – Beytüşşebap, Isparta – Sütçüler, Tunceli – Nazımiye, Siirt – Eruh, İzmir – Bayındır, Tokat – Erbaa, Kilis – Musabeyli, Kars – Susuz, Batman – Gercüş, Siirt – Baykan, Tokat – Artova, Çanakkale – Ezine, Manisa – Ahmetli, Muş – Hasköy, Amasya – Suluova, Yalova – Termal, Yozgat – Şefaatli, Denizli – Çal, Erzincan – Üzümlü, Bursa – Mudanya, Bilecik – Söğüt, Bayburt – Aydıntepe, Eskişehir – İnönü, Sakarya – Erenler, Uşak – Eşme, Kırıkkale – Keskin, Siirt – Kurtalan, Bartın – Amasra, Ankara – Elmadağ, Trabzon – Dernekpazarı, Giresun – Doğankent, Nevşehir – Ürgüp, Denizli – Tavas, Ağrı – Taşlıçay, Niğde – Çiftlik, Kütahya – Dumlupınar, Çankırı – Orta, Rize – Derepazarı, Trabzon – Düzköy, Mardin – Kızıltepe, Kütahya – Pazarlar, Niğde – Çamardı, Giresun – Görele, Bursa – Karacabey, Erzurum – Köprüköy, Aydın – Karpuzlu, Hakkari – Şemdinli, Rize – Çayeli, Karaman – Ayrancı, Ordu – Fatsa, Şanlıurfa – Siverek, Gümüşhane – Kürtün, Diyarbakır – Dicle, Kırklareli – Pınarhisar, Rize – Hemşin, Bursa – Yenişehir, Amasya – Merzifon, Aksaray – Eskil, Nevşehir – Gülşehir, Tekirdağ – Muratlı, Osmaniye – Düziçi, Antalya – Manavgat, İzmir – Menderes

Hukuki Çeviri Bürosu konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu

Firmamızı piyasadaki diğer rakiplerinden ayrı kılan önemli noktalar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, ve tercümenin bütün fazlarında gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

Hukuki Çeviri Bürosu

Bugünün dünyasında en yüksek nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tüm editörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Hukuki Çeviri Bürosu

Yazan : Gizem Kaynak

anahtar sözcüklerimiz
Hukuki Çeviri Bürosu, tercüme bürosu, hukuki tercüme, çeviri bürosu, sözleşme çevirisi, hukuki çeviri, sözleşme tercümesi, hukuk çevirisi, hukuk tercümesi

Posted in: