Hukuki çeviriler

Hukuki çeviriler için tek adres: Semantik Çeviri Bürosu

Ülkemizin bu alanda en iyisi olan Semantik Çeviri, hukuki çeviri ve yerelleştirme projelerinde büyük bir uzmanlığa sahiptir. Hukuk alanında çalışan tercümanlarımız ve redaktörlerimiz, on yılın üstünde deneyim sahibi, üniversitede hukuk eğitimi almış profesyonel kişilerdir. Çeviri şirketimiz sahip olduğu bilgi birikimi, konusunun en iyileri olan çevirmenleri profesyonel proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine hem kaliteli hem de rekabetçi fiyatlarla hukuki çeviri hizmeti sunuyor. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde devlet kurum ve kuruluşları, avukatlar, dernekler ve vakıflar, çok uluslu firmalar, kobiler ve orta ölçekli şirketler ve büyük hukuk büroları yer almaktadır.
Hukuki sözleşme konusuna giren çeviriler çeviri ve tercüme sektörünün en zorlu alanlarından biridir. Bu çevirilerde yapılan en küçük bir yanlışlık dahi kişi ya da kuruluşların maddi açıdan zarara uğramalarına, iyi imajlarını kaybetmelerine ve kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Hukuk çevirileri sektörünün en çok tercih edilen kurumu olarak müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşmak için çok yoğun bir çaba gösteriyoruz. Hukuki çeviriler alanında da değerli müşterilerimiz için hizmet üretmekten gurur duyuyoruz.

Hukuki çeviriler

Semantik Tercüme olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunluğunda da hukuki çeviri hizmetleri sağlamaktayız. Hukuki çeviriler konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Trabzon – Maçka, Kilis – Elbeyli, Isparta – Eğirdir, Mersin – Akdeniz, Mardin – Kızıltepe, Tunceli – Ovacık, Mardin – Nusaybin, Tokat – Erbaa, Yozgat – Boğazlıyan, Bartın – Ulus, Kocaeli – Darıca, Tekirdağ – Saray, Yalova – Çınarcık, Kahramanmaraş – Pazarcık, Hatay – Altınözü, Denizli – Kale, Iğdır – Aralık, Karaman – Ermenek, Şırnak – Silopi, Kocaeli – Gebze, Tunceli – Hozat, Malatya – Hekimhan, Ankara – Sincan, Çanakkale – Ezine, Edirne – Meriç, İzmir – Çiğli, Yozgat – Yenifakılı, Bolu – Kıbrıscık, Ordu – Kabadüz, Iğdır – Karakoyunlu, Ağrı – Hamur, Bolu – Mengen, Giresun – Güce, Burdur – Çeltikçi, Çorum – Osmancık, Muş – Bulanık, Hatay – Samandağ, Antalya – Kepez, Bilecik – İnhisar, Tokat – Reşadiye, Kahramanmaraş – Andırın, Rize – Ardeşen, Şırnak – Beytüşşebap, Afyonkarahisar – Çay, Sivas – Ulaş, Bayburt – Demirözü, Niğde – Altunhisar, Kırklareli – Vize, Manisa – Sarıgöl, Tokat – Turhal, Gümüşhane – Kelkit, Ordu – Gürgentepe, Rize – İkizdere, Mersin – Mezitli, Bitlis – Ahlat, Sivas – Şarkışla, Siirt – Baykan, Çanakkale – Gelibolu, Adıyaman – Kahta, İstanbul – Esenyurt, Edirne – Keşan, Eskişehir – Han, Batman – Hasankeyf, Denizli – Sarayköy, Konya – Tuzlukçu, Gümüşhane – Şiran, Samsun – Canik, Muş – Varto, Kırıkkale – Karakeçili, Hakkari – Yüksekova

Dünyanın birçok ülkesindeki kıymetli müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde sözlü ve yazılı hukuki çeviri desteği vermekteyiz. Hukuki çeviriler konusunda hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Endonezce Hukuki çeviriler, Macarca Hukuki çeviriler, İtalyanca Hukuki çeviriler, Kırgızca Hukuki çeviriler, Çeçence Hukuki çeviriler, Letonca Hukuki çeviriler, Slovakça Hukuki çeviriler, Japonca Hukuki çeviriler, İsveççe Hukuki çeviriler, Filipince Hukuki çeviriler, İngilizce Hukuki çeviriler, Kazakça Hukuki çeviriler, Almanca Hukuki çeviriler, Bangladeşçe Hukuki çeviriler, Özbekçe Hukuki çeviriler, Gürcüce Hukuki çeviriler, Türkmence Hukuki çeviriler, Romence Hukuki çeviriler, Tacikçe Hukuki çeviriler, Zuluca Hukuki çeviriler, Azerice Hukuki çeviriler, Korece Hukuki çeviriler, Sırpça Hukuki çeviriler, Tatarca Hukuki çeviriler, Hırvatça Hukuki çeviriler, Farsça Hukuki çeviriler, Hollandaca Hukuki çeviriler, Bulgarca Hukuki çeviriler, Çekçe Hukuki çeviriler, Rusça Hukuki çeviriler, Moldovca Hukuki çeviriler, Türkçe Hukuki çeviriler, Fransızca Hukuki çeviriler, İrlandaca Hukuki çeviriler, Yunanca Hukuki çeviriler, İzlandaca Hukuki çeviriler, Katalanca Hukuki çeviriler, Moğolca Hukuki çeviriler, Danca Hukuki çeviriler, Fince Hukuki çeviriler, Gagavuzca Hukuki çeviriler, Çince Hukuki çeviriler, İspanyolca Hukuki çeviriler, Süryanice Hukuki çeviriler, Arnavutça Hukuki çeviriler, İbranice Hukuki çeviriler.

Hukuki çeviriler ile ilgili istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Dil Hizmetlerine bir e-posta yollayabilir veya bunun yerine bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuki çeviriler

Hukuki çeviriler talepleriniz için doğru adres: Semantik Çeviri Bürosu

Ekibimizdeki tüm elemanların kendilerini geliştirebilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için onları eğitim seminerlerine ve kurslara gönderiyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için iyi bir çalışma atmosferi oluşturmak birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Günümüzün küreselleşen dünyasında kaliteli çevirilerin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde hukuki tercüme ve çeviri hizmeti üretiyorlar.
Çeviri firmamızı sektördeki diğer tüm rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar teknik altyapımız, çok dilli projelerdeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki prensiplerimiz, ve tercüme sürecinin en başından en sonuna kadar kesinlikle uyguladığımız kalite kontrol metodolojisidir.

Neden Semantik Çeviri Bürosu?

Hukuki çeviriler

Başarılı çalışmalarımız yüzünden çok sayıda değerli müşterimizden bizi çok sevindiren onlarca mektup almaktayız. Aşağıda bu mesajlardan bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz.

Hukuki çeviriler

Kalite firmanız için gerçekten önemli ise ve rekabetçi fiyatla güvenebileceğiniz tercüme hizmeti almak istiyorsanız Semantik Çeviri olarak size yardımcı olmaya hazırız.

On yılı aşkın bir süredir yazılı ve sözlü hukuki tercüme konularında binlerce işi büyük bir başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda bulunan listede hukuki çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağladığımız konu başlıklarından belirli sayıda örnek okuyabilirsiniz:

Vakıf Senetleri, Hukuki Evrak, Oda Sicil Kaydı, Rehin Sözleşmeleri, Telif Hakları Hukuku, İdari Para Cezası Davaları, Laik Hukuk, Ariyet Sözleşmeleri, Yabancı Yargı Kararı, Mümessillik Belgeleri, Yabancılar Hukuku, Kanun ve Yönetmelikler, Avrupa Birliği Hukuku, İstihkak Davaları, Avukatlık Hukuku, Kanunlar, Apostiller, Mali Tüzükler, Tüzükler, Hukuk Sistemleri, Deniz Taşımacılığı Hukuku, Basın Açıklamaları, Borç Sözleşmeleri, Tıbbi Hukuk, Franchise Sözleşmeleri, İflas Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Resmi Evrak, Sicil Tasdiknameleri, Eleştirel Hukuk Çalışmaları, Tanık İfadeleri, Ön Protokoller, Askeri Yargı, İzahnameler, Sicil Gazeteleri, Nafaka Davalar, Kamu İhale Genel Tebliği, İdarenin Sorumluluğu Davaları, Doğal Hukuk, Korumalı İşyerleri Hakkında Yönetmelik, Patent Sözleşmeleri, Satış Sözleşmeleri, Uluslararası Özel Hukuk, Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, İhale Dosyaları, Bireysel Mahremiyet Hukuku, Şube Açma Belgeleri, Şirket Tüzükleri, Geçici Teminat Mektupları, Konsorsiyum Beyannameleri, İdare Hukuku, Anlaşmalar, Evlenmenin İptali Davaları, Sabıka Kaydı Belgeleri, Uzay Hukuku, Distribütörlük Sözleşmeleri, Finans Bültenleri, Boşanma Kararları, Mimar Hukuku, Trust Hukuku, Hukuki Prosedür, Ticaret Belgeleri, Hukuka Aykırı İdari İşlemlerin İptali, Kredi Anlaşmaları, Lisans Sözleşmeleri, Evlilik Cüzdanları, Muvafakatnameler, İhbarnameler, Kriptografi Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Kira Kontratları, Acente Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku, Uluslararası Tahkim, Nüfus Kayıt Örneği, Konsolosluk Belgeleri, Bakım Sözleşmeleri, Denizcilik Hukuku, Gümrük Tebliğleri.

Hukuki çeviriler

Yazan : Pelin Erbatur

seçtiğimiz anahtar sözcükler
çeviri bürosu, sözleşme çevirisi, sözleşme tercümesi, hukuk çevirisi, tercüme bürosu, hukuki tercüme, hukuki çeviri, hukuk tercümesi, Hukuki çeviriler

Posted in: