Hukuki Tercüme

Hukuki Tercüme alanında en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Ülkemizin bu alanda lideri olan Semantik Tercüme, hukuki çeviri projelerinde büyük bir uzmanlığa sahiptir. Hukuki metinler üzerinde çalışan çevirmen ve tercümanlarımız çeviri konusunda en az on senelik tecrübeye sahip, üniversitede hukuk eğitimi almış profesyonel kişilerdir. Çeviri şirketimiz sahip olduğu bilgi birikimi, üstün yetenekli çevirmenleri, konularına hakim proje yöneticileri ve koordinatörleri ile müşterilerine rekabetçi fiyatlarla, kaliteli ve güvenilir yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunuyor. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde devlet kurumları, global şirketler, dernekler ve vakıflar, kobiler ve orta ölçekli şirketler, hukuk şirketleri ve avukatlar yer almaktadır.
Hukuki sözleşme konusuna giren çeviriler çeviri ve tercüme sektörünün en çetin ve en riskli alanları arasında yer alır. Bu tip çevirilerde yapılan en küçük bir yanlışlık dahi şahıslar ve şirketlerin maddi zararlar görmelerine, saygınlıklarını kaybetmelerine ve bunun yanında kanuni yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuk tercümesi alanının müşteriler tarafından en çok tercih edilen firması olmanın bilinciyle müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti yaratmak için büyük bir çaba harcıyoruz. Hukuki Tercüme için de müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Hukuki Tercüme

Şirketimizin büyün çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırabilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımız için yatırım yapmak ve onlara mükemmel bir çalışma ortamı sunmak temel önceliklerimizden biridir.

Hukuki Tercüme ile ilgili tüm gereksiniminiz için tercüme şirketimize bir e-mail atabilir veya arzu ederseniz bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Niçin bizi tercih etmelisiniz?

Hukuki Tercüme

Bugünün küreselleşen dünyasında nitelikli tercümelerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Hukuki Tercüme

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca Türkiye’nin kent merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin hepsinde yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri sağlıyoruz. Hukuki Tercüme konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlamaktayız.

Uşak – Karahallı, Gaziantep – Nizip, Sinop – Erfelek, Amasya – Göynücek, Ardahan – Çıldır, Kars – Kağızman, Bitlis – Ahlat, Kocaeli – İzmit, Malatya – Doğanyol, Bolu – Kıbrıscık, Karaman – Başyayla, Kırklareli – Vize, Siirt – Baykan, Çankırı – Eldivan, Şanlıurfa – Siverek, Diyarbakır – Bağlar, Muş – Malazgirt, Şanlıurfa – Akçakale, Şırnak – Silopi, Çankırı – Kurşunlu, Erzincan – Kemaliye, Nevşehir – Avanos, Sakarya – Geyve, Yozgat – Boğazlıyan, Karabük – Eflani, Kırşehir – Kaman, Bartın – Amasra, Aydın – Söke, Ordu – İkizce, Erzincan – Tercan, Yozgat – Kadışehri, Yalova – Altınova, Muş – Varto, Artvin – Arhavi, Karaman – Ayrancı, Konya – Kulu, Giresun – Dereli, Eskişehir – İnönü, Bilecik – Osmaneli, Manisa – Selendi, Van – Özalp, Mardin – Kızıltepe, Karabük – Ovacık, Sinop – Gerze, Aksaray – Ortaköy, Kilis – Musabeyli, Adıyaman – Çelikhan, Batman – Kozluk, Antalya – Serik, Mersin – Gülnar, Eskişehir – Sarıcakaya, Manisa – Kula, Rize – Kalkandere, Batman – Sason, Diyarbakır – Hani, Edirne – Meriç, İstanbul – Beyoğlu, Sinop – Ayancık, Ardahan – Posof, Van – Saray, Bingöl – Adaklı, Ağrı – Taşlıçay, Van – Bahçesaray, Mardin – Yeşilli, Eskişehir – Sivrihisar, Bingöl – Genç, Gaziantep – Nurdağı, Uşak – Ulubey, Manisa – Soma, Manisa – Turgutlu

Kalitenin öneminin gerçekten farkındaysanız ve mümkün olan en iyi fiyata doğru, hızlı ve güvenilir çeviri hizmetine ulaşmak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu olarak size her zaman destek olmaya hazırız.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana sözlü ve yazılı hukuki tercüme alanında sayısız işi zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede hukuki çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler bulabilirsiniz:

Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Siyasal Hukuk, Akreditifler, İflas Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Gizlilik Sözleşmeleri, Fikri Mülkiyet Hukuku, Özel Hukuk, Boşanma Kararları, Mahkeme Kararları, Mali Tüzükler, Vergi Mevzuatı, Dernek Tüzükleri, Nüfus Cüzdanı, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Leasing Evrakı, Menfi Tespit Davaları, Askeri Hukuk, Kanun ve Yönetmelikler, Taşınma Belgeleri, Silah Hukuku, Ruhsatnameler, İdari Para Cezası Davaları, Banka Mevzuatı, Genelgeler, Akreditif Hukuku, Şeriat Hukuku, İdare Hukuku, Uluslararası Hukuk, Yönetmelikler, Haksız Fiil, Anlaşmalar, Anayasa Hukuku, Yargıtay Kararları, Vekaletnameler, AB Mevzuatı, Mevzuat, Sosyal Hukuk, Toplantı Tutanakları, Mülkiyet Hukuku, Senetler, Akademik Makaleler, Enerji Hukuku, Hisse Dökümanları, Hizmet Sözleşmesi, Akademik Araştırmalar, Sanık İfadeleri, Yürütme Erki, Kar Zarar Cetvelleri, Tescil Belgeleri, Ticaret Sicil Gazetesi, Geçici Teminat Mektupları, Hukuki Yorumculuk, Hukuk Bilimi, Doğum Belgeleri, Kamu Hukuku, Kredi Evrakı, Kamu Sağlığı Hukuku, Konut Hukuku, Ortak Hukuk, İkametgah Hukuku, Kararnameler, İmar Davaları, Kriptografi Hukuku, Hukuki Prosedür, Mali Raporlar.

Şirketimizi piyasadaki bütün rakiplerinden ayıran önemli farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok büyük projelerdeki uzmanlığımız, etik prensiplere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz projelerin bütün aşamalarında titizlikle yürüttüğümüz kalite güvence süreçleridir.

Hukuki Tercüme

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi için müşterilerimizden yaptığımız işi öven onlarca e-posta mesajı bize gönderiliyor. Buradaki listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde sözlü ve yazılı hukuki çeviri çözümleri sağlamaktayız. Hukuki Tercüme konusunda hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Gürcüce Hukuki Tercüme, İngilizce Hukuki Tercüme, Katalanca Hukuki Tercüme, Moldovca Hukuki Tercüme, Slovakça Hukuki Tercüme, Yunanca Hukuki Tercüme, Arnavutça Hukuki Tercüme, Flamanca Hukuki Tercüme, Boşnakça Hukuki Tercüme, Norveççe Hukuki Tercüme, Letonca Hukuki Tercüme, Çince Hukuki Tercüme, Uygurca Hukuki Tercüme, Sırpça Hukuki Tercüme, İspanyolca Hukuki Tercüme, Bulgarca Hukuki Tercüme, Kazakça Hukuki Tercüme, Çekçe Hukuki Tercüme, Kürtçe Hukuki Tercüme, Malayca Hukuki Tercüme, Rusça Hukuki Tercüme, Romence Hukuki Tercüme, Ermenice Hukuki Tercüme, Azerice Hukuki Tercüme, Urduca Hukuki Tercüme, Farsça Hukuki Tercüme, İbranice Hukuki Tercüme, Ukraynaca Hukuki Tercüme, Moğolca Hukuki Tercüme, Filipince Hukuki Tercüme, Lehçe Hukuki Tercüme, Japonca Hukuki Tercüme, Almanca Hukuki Tercüme, Hintçe Hukuki Tercüme, Tatarca Hukuki Tercüme, Korece Hukuki Tercüme, İtalyanca Hukuki Tercüme, Sanskritçe Hukuki Tercüme, İrlandaca Hukuki Tercüme, Fransızca Hukuki Tercüme, Gagavuzca Hukuki Tercüme, Rumca Hukuki Tercüme, Tayvanca Hukuki Tercüme, Hollandaca Hukuki Tercüme, Hırvatça Hukuki Tercüme, Türkçe Hukuki Tercüme.

Hukuki Tercüme

Hukuki Tercüme konusunda ülkemizin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Çeviri

Yazan : Gizem Kaynak

metin içinde geçen anahtar kelimeler
hukuk çevirisi, tercüme bürosu, hukuk tercümesi, Hukuki Tercüme, sözleşme tercümesi, sözleşme çevirisi, çeviri bürosu, hukuki çeviri, hukuki tercüme

Posted in: