İşletme Hukuku Tercümesi

İşletme Hukuku Tercümesi gereksinimleriniz için lider tercüme bürosu ile çalışın.

İstanbul’da ve Kahire’de şubeleri olan tercüme şirketimiz, hukuksal tercümelerde uzmandır. Hukuksal sözleşme alanında çalışmakta olan tercümanlarımız, en az 10 yıllık deneyime sahip, üniversitelerin hukuk bölümlerini bitirmiş dilbilim uzmanlarıdır. Çeviri şirketimiz ileri teknolojiye dayanan alt yapısı, uzman çevirmenleri, konularına hakim proje yöneticileri ve koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine kaliteli ve güvenilir hukuki çeviri hizmeti sunuyor. Bizi seçen müşteriler arasında büyük hukuk büroları, dernekler ve vakıflar, çok uluslu firmalar, devlet kurumları, kobiler ve orta ölçekli şirketler ve avukatlar bulunmaktadır.
Hukuk sektöründeki tercümeler çeviri işinin en fazla uzmanlık isteyen konusudur. Bu tür tercümelerde yapılacak küçük bir hata bile bireylerin ve kurumların maddi kayıplara uğramalarına, imaj yitirmelerine ve ayrıca yasal yaptırımlarla uğramalarına yol açabilir. Hukuki çeviri konusunda en çok tercih edilen kurumu olarak müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti oluşturabilmek için çok yoğun bir çaba gösteriyoruz. İşletme Hukuku Tercümesi alanında da müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca ülkemizin kent merkezlerinde değil ayrıca ilçelerinin büyük çoğunluğunda da çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. İşletme Hukuku Tercümesi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet vermekteyiz.

Kastamonu – Araç, Muğla – Köyceğiz, Edirne – Enez, Kahramanmaraş – Andırın, Bayburt – Demirözü, Bartın – Kurucaşile, Mardin – Mazıdağı, Antalya – Gündoğmuş, Muş – Hasköy, Diyarbakır – Bismil, Kocaeli – Başiskele, Rize – Ardeşen, Hakkari – Çukurca, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Yalova – Termal, Batman – Kozluk, İzmir – Çeşme, Van – Çatak, Ordu – Mesudiye, Mersin – Çamlıyayla, Şırnak – Silopi, Gaziantep – İslahiye, Yozgat – Kadışehri, Kırşehir – Boztepe, Çankırı – Çerkeş, Van – Başkale, Denizli – Honaz, Erzurum – Tekman, Mersin – Gülnar, Muğla – Fethiye, Osmaniye – Hasanbeyli, Bayburt – Aydıntepe, Kocaeli – Körfez, Siirt – Eruh, Burdur – Bucak, Mersin – Bozyazı, Kars – Digor, Tunceli – Mazgirt, Edirne – Havsa, Kırklareli – Demirköy, Erzincan – İliç, Kocaeli – Karamürsel, İzmir – Menderes, Kilis – Musabeyli, Karaman – Kazımkarabekir, Kayseri – Sarız, Düzce – Akçakoca, Sakarya – Arifiye, Iğdır – Karakoyunlu, Sinop – Boyabat, Rize – Çayeli, Artvin – Borçka, Bitlis – Tatvan, Rize – Hemşin, Tokat – Turhal, Osmaniye – Bahçe, Artvin – Murgul, Ardahan – Göle, Zonguldak – Çaycuma, Manisa – Demirci, Düzce – Gölyaka, Kastamonu – Azdavay, Hatay – Erzin, Isparta – Senirkent, Aksaray – Eskil, Kastamonu – Taşköprü, Niğde – Altunhisar, Trabzon – Şalpazarı, Van – Gürpınar, Bitlis – Hizan

Ekibimizdeki tüm elemanların bilgilerini artırabilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba harcamak ve onlar için en rahat çalışma ortamını hazırlamak en önemli önceliklerimizden biridir.
Şirketimizi piyasadaki diğer bütün rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin her aşamasında kesinlikle gerçekleştirdiğimiz kalite güvence süreçleridir.

Kaliteli çeviri hizmetlerimiz sayesinde bize güven beslemekte olan müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-mailler bize ulaşıyor. Buradaki listede bu mesajlardan bir kısmını sizinle paylaşıyoruz.

İşletme Hukuku Tercümesi

Günümüzün küreselleşen dünyasında iyi çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm çevirmen ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde hukuki çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

İşletme Hukuku Tercümesi ile ilgili istekleriniz ve talepleriniz için tercüme şirketimize e-posta gönderebilir veya isterseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

İşletme Hukuku Tercümesi

Kalitenin önemini gerçekten biliyorsanız ve makul fiyatlarla güvenebileceğiniz çeviri hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu olarak size yardımcı olmaya hazırız.

İşletme Hukuku Tercümesi

İşletme Hukuku Tercümesi konusunda ülkemizin en başarılı firması: Semantik Tercüme

Niçin Semantik Tercüme Bürosu?

İşletme Hukuku Tercümesi

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana sözlü ve yazılı hukuki tercüme sektöründe sayısız projeyi hep zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıdaki listede hukuki çeviri ve hukuki tercüme hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler listeleniyor:

İstinabe Yazışmaları, Haksız Fiil, Taşımacılık Hukuku, Hukuki Dış Metin, Yabancılar Hukuku, Kamu Hukuku, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, İmar Hukuku, Yabancı Yargı Kararları, Babalık Davaları, Vergi Hukuku, Kriptografi Hukuku, İflas Ceza Hukuku, Hukuk ve Ceza, Uzay Hukuku, Kaynak Kullanımı Destekleme Fonuyla İlgili Tebliğler, Ruhsatlar, Sponsorluk Anlaşması, Ekonomi Hukuku, Kurumlar Vergisi Beyannamesi, Konut Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, Maaş Dökümü, Patent Sözleşmeleri, Finans Bültenleri, Vekalet Sözleşmeleri, Taşınma Belgeleri, İş Sözleşmeleri, Hekim Sorumluluğu Hukuku, Doktora Tezleri, Bayilik Sözleşmeleri, Uluslararası Doğum Belgeleri, Teklif Mektupları, Ruhsatnameler, Hukuki Makale, Tapular, Anlaşmalar, Kriminal Hukuk, Vergi Evrakı, Ceza Hukuku, İçtihat Hukuku, Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, İhtiyati Hacze İtiraz, İltica Hukuku, Hukuki Şekilcilik, Kamu Sağlığı Hukuku, Hisse Alım Sözleşmesi, Gizlilik Sözleşmeleri, Tüketici hakları, Velayet Davaları, Feminist Hukuk Teorisi, Nüfus Kayıt Örneği, Kilise Hukuku, Tıbbi Hukuk, Alacak Hukuku, Bilişim Hukuku, Telif Hakları Hukuku, Leasing Belgeleri, Uluslararası Özel Hukuk, Konsolosluk Belgeleri, Çevre Hukuku, Mevzuat, Emlak Hukuku, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Ortaklık Hisse Beyanları, İş Teklifleri, İmza Sirkülerleri, Vakıf Senetleri, Miras Hukuku, Hukuki Prosedür, İmar Davaları.

Dünyanın farklı ülkelerindeki bireysel ve kurumsal müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde her türlü hukuki çeviri desteği sağlıyoruz. İşletme Hukuku Tercümesi alanında hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Flamanca İşletme Hukuku Tercümesi, Özbekçe İşletme Hukuku Tercümesi, Kırgızca İşletme Hukuku Tercümesi, Urduca İşletme Hukuku Tercümesi, İspanyolca İşletme Hukuku Tercümesi, Slovence İşletme Hukuku Tercümesi, İsveççe İşletme Hukuku Tercümesi, Romence İşletme Hukuku Tercümesi, Sırpça İşletme Hukuku Tercümesi, İzlandaca İşletme Hukuku Tercümesi, Fransızca İşletme Hukuku Tercümesi, Çekçe İşletme Hukuku Tercümesi, Macarca İşletme Hukuku Tercümesi, İbranice İşletme Hukuku Tercümesi, İngilizce İşletme Hukuku Tercümesi, Altayca İşletme Hukuku Tercümesi, Çince İşletme Hukuku Tercümesi, Sanskritçe İşletme Hukuku Tercümesi, Bulgarca İşletme Hukuku Tercümesi, Rumca İşletme Hukuku Tercümesi, Moğolca İşletme Hukuku Tercümesi, Farsça İşletme Hukuku Tercümesi, Tatarca İşletme Hukuku Tercümesi, Tayvanca İşletme Hukuku Tercümesi, Bangladeşçe İşletme Hukuku Tercümesi, Almanca İşletme Hukuku Tercümesi, Gürcüce İşletme Hukuku Tercümesi, İrlandaca İşletme Hukuku Tercümesi, Norveççe İşletme Hukuku Tercümesi, Fince İşletme Hukuku Tercümesi, Makedonca İşletme Hukuku Tercümesi, Yunanca İşletme Hukuku Tercümesi, Japonca İşletme Hukuku Tercümesi, Azerice İşletme Hukuku Tercümesi, Rusça İşletme Hukuku Tercümesi, Danca İşletme Hukuku Tercümesi, Arnavutça İşletme Hukuku Tercümesi, İtalyanca İşletme Hukuku Tercümesi, Kazakça İşletme Hukuku Tercümesi, Hırvatça İşletme Hukuku Tercümesi, Uygurca İşletme Hukuku Tercümesi, Vietnamca İşletme Hukuku Tercümesi, Türkçe İşletme Hukuku Tercümesi, Slovakça İşletme Hukuku Tercümesi, Tacikçe İşletme Hukuku Tercümesi, Hollandaca İşletme Hukuku Tercümesi.

İşletme Hukuku Tercümesi

Yazan : Pelin Erbatur

bu yazıda geçen etiketler
sözleşme çevirisi, tercüme bürosu, hukuk çevirisi, İşletme Hukuku Tercümesi, çeviri bürosu, hukuki çeviri, hukuk tercümesi, hukuki tercüme, sözleşme tercümesi

Posted in: