İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi Hizmeti.

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi konusunda hukuki çeviri sektörünün en iyi firmasından destek alabilirsiniz.

Başta sözleşme çevirisi olmak üzere tüm hukuki çeviri projelerinde ciddi bir uzmanlığa ve bilgi birikimine sahip olan tercüme büromuz, 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş olup kendi alanının lideridir. Hukuki sözleşme metinleri üzerinde çalışan çevirmen ve tercümanlarımızın tamamı, on senenin üstünde deneyim sahibi, üniversitede hukuk eğitimi almış dilbilim uzmanlarıdır. Çeviri firmamız yılların deneyimi ve bilgi birikimi konusunun en iyileri olan çevirmenleri konularına hakim proje yöneticileri, ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyor. Şirketimizin müşterileri arasında çok uluslu firmalar, patent kuruluşları, önde gelen hukuk büroları, resmi kurumlar, dernekler ve vakıflar, orta ölçekli firmalar ve kobiler ve bankalar ve aracı kurumlar sayılabilir.
Hukuki sözleşme çevirileri çeviri sektörünün en çok uzmanlık isteyen alanları arasında yer alır. Hukuki çevirilerde yapılacak küçük bir yanlış bile gerçek ve tüzel kişilerin madi olarak zarar görmelerine, saygınlıklarını kaybetmelerine ve dahası yasal yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuk tercümesi sektörünün en çok tercih edilen firması olmanın gururuyla müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, müşterilerimizin takdirine layık olmak için sürekli çalışıyoruz. İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi için de müşterilerimize hizmet sunmaktan sevinç duyuyoruz.

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi alanında ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi

Bize işlerini teslim eden müşterilerimizden sunmakta olduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet sayesinde bizi mutlu eden e-posta mesajları bize gönderiliyor. Bu mesajlardan bir kısmını aşağıdaki listede sizinle paylaşıyoruz.

 • Hukuki tercümeler bizim açımızdan çok kritik. Dava dosyalarında yapılabilecek en küçük bir çeviri hatası müşterilerimizin mali zararlara uğramalarına sebep olabilir. Semantik Çeviri Bürosu işlerimizin hassasiyetini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Firmanızı çok güvendiğim bir kişi tavsiye etmişti. Hukuk tarihine ilişkin doktora tezimin Sırpçaya çevirisi çok beğeni aldı. Teşekkürler Semantik!
  (Uzman Doktor – Araştırmacı)
 • Şirketimiz için çeviri belleği (TM) hazırlamış olduğunuz için çeviriye ayırdığımız bütçe azaldı. Semantik Tercüme’yi seçerek çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Kullandığınız yüksek teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi öneriyoruz. Satın Alma Müdürü
 • Hukuk çevirileri bu kadar iyi olmanıza o kadar şaşırdım ki. Geçmişte bu konuda çalışmış olduğumuz yabancı çeviri firmalarından daha iyi hizmet veriyorsunuz.
  (Avukat)
 • Bugüne kadar işlerimizi teslim ettiğimiz hukuki çeviri firmalarının hepsinden oldukça farklısınız. Kaliteniz, doğru ve güvenilir tercümeleriniz ve uygun fiyatlarınız için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (Genel Müdürü)
 • İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi alanında uygun tercüme şirketini bulmak gerçekten zor. Bu alanda uzmanlık sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Dil Hizmetleri. Hukuksal terminolojiye hakimiyetleri gerçekten çok iyi.
  (Avukat – Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Yetkili satıcılık sözleşmemizi 30 farklı dile üstün bir başarıyla çevirdiniz. Hukuki terimlere çok hakimsiniz. Artık her projemizde çeviri büronuzla işbirliği yapacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Rekabetçi fiyat, çok iyi kalite… Bizi hukuksal tercüme derdinden tamamen kurtardığınız için çok teşekkürler.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Semantik’in proje koordinatörleri ve yöneticileri hakikaten çok çok başarılılar. tercüme ve yerelleştirme projelerimizde tamamında projelerin ilk gününden son gününe kadar bizimle sürekli olarak iletişim kurarak gereken yerlerde bize sorular sordular, bizim fikrimizi aldılar. Projenin gidişatı ile ilgili olarak şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Sizinle birlikte çalışmak insanı mutlu ediyor.
  Genel Müdür
 • Dava belgelerimizin Gürcüceye tercüme edilmesinde profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Hukuk tercümelerindeki beceriniz hayranlık uyandırıyor. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Avukat)
 • Tercüme hizmeti sağlayan şirketlerle birlikte çalışmak bizler için hep bir sorun olmuştu. Semantik Tercüme bu duruma son verdi. Profesyonel uzmanları ile çok iyi hizmet sunduklarını özellikle vurgulamak istiyorum.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Holdingimizin kullanması için hazırladığınız Türkçe – Fransızca hukuk sözlüğü bir harikaydı. Aradan uzun süre geçmiş olmasına karşın hâla sözlüğümüzden faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Hukuk Firması Sahibi)
Ekibimizdeki tüm dil uzmanlarının mesleki bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri ve sektörümüzdeki gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli olarak eğitim ve kurs programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için ideal bir çalışma atmosferi hazırlamak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Neden başka bir çeviri bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

 • Müşterimiz olan kurumlar adına bir Çeviri Belleği (Translation Memory) hazırlıyoruz. Bu yolla değerli müşterilerimizin tercümelerinde doğru, tutarlı ve güvenilir bir terminoloji sağlamakla kalmıyor ayrıca onların çeviri ve yerelleştirme maliyetlerini minimize ediyoruz.
 • Hukuk metinlerinin tercümelerinde ufacık bir hata müşteri kaybetmemize yol açabileceğinden şirketimizde görev alan çevirmenlerimiz İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi projelerinde doğruluğundan emin olmadıkları tek bir sözcük dahi kullanmazlar.
 • Kaliteden beklentileri çok yukarıda olan küresel kurum ve kuruluşlara hukuki çeviri hizmetleri sunmamız nedeniyle çeviri kalitemizi korumak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bu nedenle her geçen gün müşteri sayımızı arttırıyoruz.
 • Yüksek kalitemizden ve etik ilkelerimizden hiç ödün vermeksizin, çözüm yaratacak bir yaklaşımla, hizmet vermekte olduğumuz kurumların başarıya ulaşmaları için destek olmak amacındayız. Müşterilerimiz başarılı olurlar ise biz de başarılıyız demektir.
 • Çevirinin tüm aşamalarında bize belgelerini emanet eden müşterilerimizle iletişimdeyiz. Mesai saatlerimiz dahilinde müşterilerimizden bize ulaşan bütün e-postalara bir saat geçmeden kesinlikle cevap veriyoruz.
 • Şirketimiz tarafından geliştirilen Semanalyse yazılımını kullanarak çevrilmesini istediğiniz dosyaların ya da belgelerin yinelenen kelime sayımlarını web üzerinden öğrenebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullanmakta olduğumuz ileri teknolojinin çeviri harcamalarınızı nasıl düşürdüğünü anlama şansı sağlayacak.
 • Şirketimizde tam zamanlı çalışan çevirmen ekibimizin yanında, giderek sayısı artan Türkiye ve bütün dünyadaki serbest tercüman ağımız sayesinde, neredeyse dünyanın tüm dillerinde müşterilerimize en iyi kalitede ve hesaplı Sözleşme çevirisi sunuyoruz.
 • Semantik Tercüme Bürosu’nda İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi konusunda görev alan tüm tercümanlarımız ülkemizin en seçkin üniversitelerinin hukuk fakültelerini bitirmiş, en az 10 yıl deneyimi olan, konularına hakim, gizlilik ilkelerimizi benimsemiş yetkin ve profesyonel kişilerdir.
 • Yüksek teknolojinin yarattığı tüm avantajlardan sonuna kadar faydalanıyor, bu yolla daha yüksek nitelikli hukuk çevirilerini rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Teknolojiyi ana dilimiz gibi kullanmamız tercüme büromuzu bu alandaki tüm rakiplerimizden üstün kılıyor.
 • Çok sayıda dilin devreye girdiği çeviri ve yerelleştirme projelerinde önemli bir bilgi birikimi ve uzmanlık sahibiyiz. Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen hukuk firmalarına yıllardır bütük bir başarıyla hukuki tercüme hizmetleri sunuyoruz.
 • Çevirilerini bize teslim eden müşterilerin bilgi ve verilerinin gizli tutulması konusunda çok hassas davranıyoruz. Müşterilerimizin kişisel ya da kurumsal bilgilerini her şart altında gizli tutmak bizim en önemli görevimizdir.
 • Bize verilen çeviri ve yerelleştirme projelerinin bütün fazlarında kalite güvence ve kalite kontol prosedürlerini taviz vermeden yerine getiriyoruz. Kalite Semantik Çeviri için her zaman birinci önceliktir.
 • Hedefimiz müşterilerimizi koşullar ne olursa olsun tatmin etmek, müşterilerimizle kaliteli ve güvene dayanan verimli bir iş ilişkisi tesis etmektir. Sizlerin memnuniyeti çeviri büromuz için en kıymetli referanstır.
Çeviri büromuzu rakiplerimizden farklı kılan en temel noktalar teknik altyapımız, çok dilli projelerdeki takdir edilen tecrübemiz, müşteri sırlarına verdiğimiz önem, ve tercüme işleminin başlangıcından sonuna kadar ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite güvence süreçleridir.
Günümüz dünyasında kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi

Kalite sizin için gerçekten önemli ise ve uygun fiyatlarla güvenebileceğiniz tercüme hizmetine ulaşmak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu size her zaman yardımcı olmaya hazır.

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana sözleşme çevirisi dalında binlerce işi büyük bir başarıyla neticelendirdik. Bu listede hukuki çeviri, hukuki tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağladığımız konu başlıklarından belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Ticari İşletme Hukuku, Lisans Sözleşmesi, Yabancı Yargı Kararı, İstihkak Davaları, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Konut Hukuku, Şirket Tüzükleri, İş Hukuku, Şirket Yazışmaları, Hisse Alım Sözleşmesi, Hukuka Aykırı İdari İşlemlerin İptali, Yüksek Lisans Tezleri, Bakım Sözleşmeleri, Sosyal Hukuk, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Haksız Fiil, Göç Kanunu, Leasing Evrakı, Tıbbi Hukuk, Kontratlar, Akreditif Hukuku, Mümessillik Belgeleri, Manevi Tazminat Hukuku, Korumalı İşyerleri Hakkında Yönetmelik, Ruhsatnameler, Vekaletnameler, Silah Hukuku, Doktora Tezleri, Gümrük Tebliğleri, Muvafakatnameler, Tüzükler, Dava Evrakı, Ölüm Belgeleri, Hekim Ceza Hukuku, Göçmenlik Hukuku, Oturum Hukuku, Enerji Hukuku, Kıymetli Evrak, Ticari Sözleşmeler, Sicil Gazeteleri, Taslak Sözleşmeleri, Alacak Hukuku, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları, İhtiyati Haciz, Tapu ve Kadastro Hukuku, Taşımacılık Hukuku, Gizlilik Sözleşmeleri, Tıp Hukuku, Mali Raporlar, Avrupa Hukuku, Ortaklık Hisse Beyanları, Mali Tüzükler, Apostiller, Nüfus Kayıt Örneği, Eğlence Hukuku, Hukuki Prosedür, Ekonomi Hukuku, Kredi Anlaşmaları, Ekspertiz Raporları, Siyasal Hukuk, Avrupa Birliği Hukuku, Kanunlar.

Hem ülkemizde hem de yurt dışında bulunan çok kıymetli müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde her çeşit hukuki çeviri desteği sağlıyoruz.

İrlandaca, Altayca, Fince, Azerice, Yunanca, Bulgarca, Tatarca, Hollandaca, Tayvanca, Slovence, Flamanca, Tacikçe, Letonca, Japonca, Bangladeşçe, İsveççe, Kazakça, Fransızca, Çeçence, Hırvatça, Ukraynaca, İspanyolca, Türkçe, Zuluca, Farsça, Gagavuzca, Norveççe, İtalyanca, Moğolca, Almanca, Çekçe, İzlandaca, Rusça, Gürcüce, Sırpça, Urduca, Çince, Filipince, Romence, İbranice, Vietnamca, Özbekçe, Hintçe, İngilizce, Moldovca, Katalanca.

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi alanındaki talepleriniz için Semantik Dil Hizmetlerine e-posta yollayabilir ya da bunun yerine bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi

Semantik Çeviri olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil aynı zamanda birçok ilçesinde de İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi çözümleri sağlamaktayız. İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

İstanbul – Gaziosmanpaşa, Sivas – Gemerek, Sivas – Suşehri, Sinop – Erfelek, Bolu – Seben, Isparta – Keçiborlu, Ardahan – Damal, Bartın – Amasra, Adana – Karaisalı, Yozgat – Çayıralan, Bilecik – İnhisar, Kastamonu – Küre, Rize – Güneysu, Malatya – Doğanşehir, Bingöl – Yayladere, Bartın – Kurucaşile, Artvin – Borçka, Kayseri – Hacılar, Aksaray – Eskil, Kırşehir – Boztepe, Siirt – Eruh, Elazığ – Baskil, Mersin – Erdemli, Yozgat – Yenifakılı, Düzce – Gümüşova, Kastamonu – Çatalzeytin, Muğla – Datça, Kilis – Polateli, Mardin – Dargeçit, Bayburt – Aydıntepe, Kütahya – Simav, Sinop – Ayancık, Aydın – Yenipazar, Sinop – Türkeli, Çankırı – Eldivan, Elazığ – Kovancılar, Nevşehir – Avanos, Kırıkkale – Balışeyh, Erzurum – Uzundere, Erzincan – Otlukbeli, Afyonkarahisar – Hocalar, Kırıkkale – Yahşihan, Denizli – Serinhisar, Van – Gürpınar, Osmaniye – Sumbas, Adıyaman – Besni, Bitlis – Güroymak, Konya – Karapınar, Zonguldak – Ereğli, Konya – Ereğli, Van – Muradiye, Elazığ – Keban, Bitlis – Tatvan, Giresun – Çanakçı, Aydın – Sultanhisar, Tunceli – Pülümür, Şanlıurfa – Viranşehir, Ağrı – Taşlıçay, Erzurum – Olur, Adıyaman – Kahta, Aydın – Didim, Tekirdağ – Çorlu, Batman – Hasankeyf, Muğla – Bodrum, Erzurum – Çat, Aydın – Çine, Batman – Beşiri, Samsun – Bafra, Edirne – Lalapaşa, Muğla – Fethiye

İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi

“İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi” başlıklı yazımız için etiket bulutu
İspanyolca Vekalet Sözleşmesi Tercümesi, tercüme bürosu, hukuk çevirisi, çeviri bürosu, sözleşme çevirisi, hukuk tercümesi, hukuki çeviri, hukuki tercüme, sözleşme tercümesi

Posted in: