Sözleşme Tercümeleri

Sözleşme Tercümeleri gereksinimleriniz için Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu ile çalışın.

Türkiye’nin bu alanda lideri olan tercüme şirketimiz, hukuksal çevirilerde çok büyük bir uzmanlığa sahiptir. Hukuk tercümesi tercüman ve çevirmenlerimiz en az 10 senelik deneyime sahip, üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun profesyonel uzmanlardır. Çeviri firmamız yüksek bilgi birikimi ve deneyimi, uzman tercümanları, profesyonel proje yöneticileri ve proje koordinatörleri ile müşterilerine olabilecek en iyi kalitede yazılı ve sözlü hukuki tercüme hizmeti sağlıyor. Şirketimizin müşterileri arasında hukuk şirketleri, holding firmaları, orta ölçekli firmalar ve kobiler, devlet kurumları, belediyeler ve avukatlar bulunmaktadır.
Hukuksal alandaki tercümeler çeviri dünyasının en çetin ve en riskli konuları arasında yer alır. Bu tip çevirilerde oluşabilecek en küçük bir yanlışlık bile bireylerin ya da firmaların maddi açıdan zarara uğramalarına, iyi imajlarını kaybetmelerine ve bununla birlikte yasal yaptırımlarla uğramalarına sebep olabilir. Hukuk tercümeleri alanının en fazla rağbet gören firması olmanın bilinciyle müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, müşterilerimizin takdirine layık olmak için çok yoğun bir çaba gösteriyoruz. Sözleşme Tercümeleri alanında da sizlere hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Çalışanlarımızın kendilerini daha da geliştirebilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim ve kurs programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba harcamak ve onlara mutlu ve huzurlu bir çalışma hayatı sunmak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Sözleşme Tercümeleri

Günümüzün küreselleşen dünyasında en iyi çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden tüm editörlerimiz ve çevirmelerimiz kendi ana dillerinde hukuki tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Sözleşme Tercümeleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece ülkemizin illerinde değil aynı zamanda ilçelerinin çoğunda da çeviri hizmetleri sağlıyoruz. Sözleşme Tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Niğde – Çiftlik, Hatay – Hassa, Çankırı – Kızılırmak, Sakarya – Söğütlü, Uşak – Eşme, Karabük – Yenice, Bitlis – Ahlat, Sinop – Ayancık, Karabük – Ovacık, Çorum – Laçin, Kırıkkale – Balışeyh, Adana – Çukurova, Karabük – Eskipazar, Gaziantep – Nizip, Bitlis – Mutki, Kocaeli – Dilovası, Antalya – Muratpaşa, Çorum – Bayat, Bartın – Ulus, Artvin – Ardanuç, Uşak – Ulubey, Bursa – Yıldırım, Muş – Bulanık, Aksaray – Ortaköy, Çorum – Mecitözü, Siirt – Şirvan, İstanbul – Küçükçekmece, Mardin – Ömerli, Kars – Kağızman, Sinop – Türkeli, Niğde – Altunhisar, Muğla – Bodrum, Nevşehir – Gülşehir, Bilecik – İnhisar, Iğdır – Aralık, Muş – Malazgirt, Kars – Arpaçay, Karaman – Ermenek, Batman – Beşiri, Bayburt – Demirözü, Trabzon – Hayrat, Çankırı – Atkaracalar, Hakkari – Çukurca, İzmir – Karşıyaka, Kırşehir – Kaman, Kırklareli – Pehlivanköy, Tokat – Artova, Kırklareli – Pınarhisar, Balıkesir – Dursunbey, Kahramanmaraş – Göksun, Samsun – İlkadım, Antalya – Finike, Tokat – Başçiftlik, Denizli – Baklan, Gümüşhane – Torul, Ankara – Altındağ, Gümüşhane – Kelkit, Isparta – Şarkikaraağaç, Malatya – Arapgir, Kilis – Musabeyli, Diyarbakır – Kayapınar, Konya – Karapınar, Hatay – Erzin, Amasya – Göynücek, Muş – Varto, Osmaniye – Sumbas, Mardin – Kızıltepe, Kilis – Polateli, Kırıkkale – Yahşihan, Iğdır – Karakoyunlu

Sözleşme Tercümeleri

Sözleşme Tercümeleri için müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

Sözleşme Tercümeleri

Kalite firmanız için önemli ise ve rekabetçi fiyatla hızlı, doğru ve güvenilir tercüme hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız size destek olmaya hazırız.

Sözleşme Tercümeleri

Tercüme firmamızı tüm rakiplerinden farklılaştıran temel noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, ahlaki prensiplere verdiğimiz önem, ve tercüme sürecinin bütün aşamalarında uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi için onlarca müşterimizden yaptığımız işi öven e-postalar almaktayız. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Sözleşme Tercümeleri konusunda Türkiye’nin en güçlü firması: Semantik Tercüme

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana sözlü ve yazılı hukuki tercüme konusunda binlerce işi hep zamanında ve başarıyla tamamladık. Aşağıda yer alan listede yazılı ve sözlü hukuki tercüme çözümleri sağladığımız konulardan bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Akademik Yayınlar, Seyahat Hukuku, Taahütname, Kanun ve Yönetmelikler, Geçici Teminat Mektupları, Hukuki Prosedür, Tüketici hakları, Resmi Evrak, Vergi Hukuku, İdarenin Sorumluluğu Davaları, Uyruk Değiştirme Belgeleri, İnternet Hukuku, Avukatlık Hukuku, Patent Başvuruları, İdari Para Cezası Davaları, Çevresel Etki Değerlendirme Yönetmeliği, Evlenmenin İptali Davaları, Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri, Menfi Tespit Davaları, Laik Hukuk, Velayet Davaları, Sabıka Kaydı Belgeleri, Akademik Makaleler, İstirdat Davaları, Konut Hukuku, Kar Zarar Cetvelleri, Kanunlar, Akreditif Hukuku, Tapu ve Kadastro Hukuku, Vergi Cezası Hukuku, Sözleşme Hukuku, Ekonomi Hukuku, Roma Hukuku, Kamu İhale Kurumu, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Medeni Hukuk, Leasing, Hukuki Mevzuat, Vakıflar Hukuku, İmar Davaları, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları, Yasal Mevzuat, Hizmet Sözleşmeleri, Doğal Hukuk, Oda Sicil Kaydı, İptal Davaları, Hisse Alım Sözleşmeleri, Hizmet Sözleşmesi, Ön Protokoller, Sanık İfadeleri, Leasing Belgeleri, İmar Hukuku, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Çevre Hukuku, Kefaletnameler, Leasing Evrakı, Tanık İfadeleri, Tüzükler, İhtiyati Haciz, Trust Hukuku, Şeriat Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Etik Kurallar, Dava Evrakı, İkametgah Hukuku.

Sözleşme Tercümeleri ile ilgili isteklerinizin tümü için Semantik Çeviri Bürosuna e-posta mesajı yollayabilir ya da arzu ederseniz bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Dünyanın birçok ülkesindeki ve kalitenin önemini bilen müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde hukuki çeviri hizmeti vermekteyiz. Sözleşme Tercümeleri için hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Kürtçe Sözleşme Tercümeleri, Rusça Sözleşme Tercümeleri, Felemenkçe Sözleşme Tercümeleri, Almanca Sözleşme Tercümeleri, Bulgarca Sözleşme Tercümeleri, Japonca Sözleşme Tercümeleri, Ukraynaca Sözleşme Tercümeleri, Türkçe Sözleşme Tercümeleri, İspanyolca Sözleşme Tercümeleri, Urduca Sözleşme Tercümeleri, Hollandaca Sözleşme Tercümeleri, Tacikçe Sözleşme Tercümeleri, Fince Sözleşme Tercümeleri, Ermenice Sözleşme Tercümeleri, Süryanice Sözleşme Tercümeleri, Kazakça Sözleşme Tercümeleri, Katalanca Sözleşme Tercümeleri, İrlandaca Sözleşme Tercümeleri, Slovakça Sözleşme Tercümeleri, Zuluca Sözleşme Tercümeleri, Endonezce Sözleşme Tercümeleri, Farsça Sözleşme Tercümeleri, Vietnamca Sözleşme Tercümeleri, Fransızca Sözleşme Tercümeleri, Tatarca Sözleşme Tercümeleri, İbranice Sözleşme Tercümeleri, Çince Sözleşme Tercümeleri, Çeçence Sözleşme Tercümeleri, İtalyanca Sözleşme Tercümeleri, İngilizce Sözleşme Tercümeleri, Moğolca Sözleşme Tercümeleri, Bangladeşçe Sözleşme Tercümeleri, Azerice Sözleşme Tercümeleri, Romence Sözleşme Tercümeleri, Arnavutça Sözleşme Tercümeleri, Macarca Sözleşme Tercümeleri, Sırpça Sözleşme Tercümeleri, Kırgızca Sözleşme Tercümeleri, Moldovca Sözleşme Tercümeleri, Malayca Sözleşme Tercümeleri, Korece Sözleşme Tercümeleri, Lehçe Sözleşme Tercümeleri, Hintçe Sözleşme Tercümeleri, Uygurca Sözleşme Tercümeleri, Yunanca Sözleşme Tercümeleri, Filipince Sözleşme Tercümeleri.

Yazan : Pelin Erbatur

önemli anahtar kelimeler
hukuki çeviri, çeviri bürosu, Sözleşme Tercümeleri, tercüme bürosu, sözleşme tercümesi, hukuki tercüme, sözleşme çevirisi, hukuk çevirisi, hukuk tercümesi

Posted in: