Sözleşme Tercümesi

Sözleşme Tercümesi alanında en iyi çeviri bürosuyuz.

Ülkemizin bu alanda en iyisi olan Semantik Çeviri, hukuksal çevirilerde ciddi bir uzmanlığa sahiptir. Hukuksal sözleşme alanında çalışmakta olan tercümanlarımız, en az 10 yıl tecrübeli, en seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerini bitirmiş dilbilim profesyonelleridir. Semantik Dil Hizmetleri sahip olduğu bilgi birikimi, üstün yetenekli çevirmenleri, profesyonel proje yöneticileri ve proje koordinatörleri ile müşterilerine hem kaliteli hem de rekabetçi fiyatlarla hukuki çeviri ve lokalizasyon çözümleri sağlıyor. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde çok uluslu firmalar, avukatlar, kobiler, devlet kurum ve kuruluşları, belediyeler ve global hukuk büroları yer almaktadır.
Hukuk tercümesi çeviri dünyasının en fazla uzmanlık isteyen konusudur. Böyle çevirilerde yapılabilecek küçük bir yanlış bile kişi ya da kuruluşların maddi kayıplara uğramalarına, imaj yitirmelerine dahası kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına yol açabilir. Hukuki tercüme konusunda en fazla tercih edilen kurumu olmanın bilinciyle müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak için büyük bir çaba harcıyoruz. Sözleşme Tercümesi için de sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sözleşme Tercümesi

Tercüme şirketimizi rakiplerinden ayrı kılan en temel noktalar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, gerçekleştirdiğimiz projelerin en başından en sonuna kadar gerçekleştirdiğimiz kalite güvence süreçleridir.
Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiyemizin kent merkezlerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da tercüme ve çeviri çözümleri veriyoruz. Sözleşme Tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Şanlıurfa – Ceylanpınar, Trabzon – Araklı, Sivas – Hafik, Düzce – Çilimli, İzmir – Seferihisar, Ağrı – Taşlıçay, Bitlis – Güroymak, Şırnak – Güçlükonak, Yalova – Altınova, Konya – Ilgın, Bayburt – Aydıntepe, Kahramanmaraş – Ekinözü, Uşak – Eşme, Erzurum – Tekman, Yalova – Termal, Kırıkkale – Sulakyurt, Eskişehir – Beylikova, Adıyaman – Gerger, Kırşehir – Akçakent, İzmir – Torbalı, Kilis – Polateli, Isparta – Atabey, Artvin – Murgul, Sakarya – Arifiye, Kahramanmaraş – Pazarcık, Mersin – Mut, Siirt – Pervari, Edirne – Enez, Afyonkarahisar – Sultandağı, Konya – Ahırlı, Niğde – Çiftlik, Niğde – Altunhisar, Elazığ – Alacakaya, Hatay – Samandağ, Çanakkale – Lapseki, Bitlis – Hizan, Uşak – Sivaslı, Muş – Varto, Muş – Malazgirt, Ordu – Çamaş, Kastamonu – Şenpazar, Kayseri – Pınarbaşı, Edirne – Keşan, Düzce – Kaynaşlı, Kilis – Musabeyli, Ardahan – Çıldır, Kilis – Elbeyli, Elazığ – Ağın, Gaziantep – Nurdağı, Bursa – Mustafakemalpaşa, Diyarbakır – Çüngüş, Kırşehir – Mucur, Kocaeli – Karamürsel, Kars – Selim, Eskişehir – Tepebaşı, Bursa – Yıldırım, Gümüşhane – Kürtün, Uşak – Ulubey, Konya – Karapınar, Malatya – Doğanşehir, Manisa – Sarıgöl, Aksaray – Güzelyurt, Gümüşhane – Şiran, Karaman – Sarıveliler, Kırklareli – Babaeski, Tunceli – Ovacık, Malatya – Darende, İstanbul – Beykoz, Afyonkarahisar – İscehisar, Edirne – İpsala

Artık küreselleşen dünyamızda kaliteli tercümelerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tüm tercüman ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde hukuki tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Sözleşme Tercümesi konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

Sözleşme Tercümesi alanındaki bütün ihtiyaçlarınız için şirketimize e-posta yollayabilir ya da bunun yerine bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Sözleşme Tercümesi

Neden Semantik Tercüme Bürosunu seçmelisiniz?

Sözleşme Tercümesi

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana sözlü ve yazılı hukuki tercüme dalında yüzlerce projeyi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede tıp çevirileri hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler bulabilirsiniz:

Hekim Ceza Hukuku, Mal Rejiminden Kaynaklanan Dava, Sosyal Sigortalar Hukuku, Roma Hukuku, Alkol Hukuku, İhale Evrakları, Velayet Davaları, Göç Kanunu, Kontratlar, İdari Para Cezası Davaları, İzin Belgeleri, Çevre Hukuku, Gümrük Tebliğleri, Deniz Ticaret Hukuku, İltica Hukuku, Taşımacılık Hukuku, Maaş Dökümü, Kamu Hukuku, İtiraz Süreçleri, Evlenmeye İzin Davaları, Şirket Profilleri, Tazminat Hukuku, Usul Hukuku, Hukuki Prosedür, Haberleşme Yönetmeliği, Kararnameler, Ticari Sözleşmeler, Leasing, Hisse Alım Sözleşmeleri, İnceleme Raporları, Göçmen Hukuku, Lisans Sözleşmeleri, Tanık İfadeleri, Hukuki Şekilcilik, Sponsorluk Anlaşması, Ticari Mevzuat, Havacılık Hukuku, Kredi Evrakı, Devletler Umumi Hukuku, Evlenme Cüzdanları, Patent Hukuku, İşletme Hukuku, Avukatlık Hukuku, İflas Ceza Hukuku, Evlilik Belgeleri, Dava Evrakı, Şeriat Hukuku, Yabancılar Hukuku, Acente Hukuku, Uluslararası Ceza Hukuku, Toplantı Tutanakları, Kesin Teminat Mektupları, Franchise Sözleşmeleri, Medya Hukuku, Oda Sicil Kaydı, Genelgeler, Hizmet Sözleşmeleri, Evlilik Cüzdanları, Şirketler Hukuku, Dernek Hukuku, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, İnsan Hakları Hukuku, Mali Raporlar, Sanık İfadeleri, Kira Kontratları, Denizcilik Hukuku, Sözleşme Hukuku, Hisse Dökümanları, Karşılaştırmalı Hukuk, Kamu İhale Kurumu, Basın Açıklamaları, Etik Kurallar, Ekonomi Hukuku, Hukuki Pazarlama, Borçlar Hukuku, Uluslararası İnsan Hakları Hukuku, Sabıka Kaydı Belgeleri.

Sözleşme Tercümesi

Firmanız için kalite gerçekten önemli ise ve olabilecek en iyi fiyatlarla güvenebileceğiniz ve doğruluğundan emin olacağınız tercüme hizmetine ulaşmak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu size destek olmaya hazır.
Ekibimizdeki tüm elemanların mesleki bilgilerini artırabilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için eğitim ve kurs programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba sarf etmek ve onlar için ideal bir çalışma atmosferi hazırlamak en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Dünyanın dört bir yanında bulunan ve kalitenin değerini bilen müşterilerimize çok sayıda dilde sözlü ve yazılı hukuki çeviri hizmeti veriyoruz. Sözleşme Tercümesi hizmeti vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Felemenkçe Sözleşme Tercümesi, İbranice Sözleşme Tercümesi, İzlandaca Sözleşme Tercümesi, Macarca Sözleşme Tercümesi, İspanyolca Sözleşme Tercümesi, Zuluca Sözleşme Tercümesi, Sırpça Sözleşme Tercümesi, Lehçe Sözleşme Tercümesi, Korece Sözleşme Tercümesi, Slovakça Sözleşme Tercümesi, Hollandaca Sözleşme Tercümesi, Özbekçe Sözleşme Tercümesi, Kazakça Sözleşme Tercümesi, Sanskritçe Sözleşme Tercümesi, Çekçe Sözleşme Tercümesi, Romence Sözleşme Tercümesi, Yunanca Sözleşme Tercümesi, Japonca Sözleşme Tercümesi, Moğolca Sözleşme Tercümesi, Boşnakça Sözleşme Tercümesi, Çeçence Sözleşme Tercümesi, Kırgızca Sözleşme Tercümesi, Fransızca Sözleşme Tercümesi, Farsça Sözleşme Tercümesi, Uygurca Sözleşme Tercümesi, İtalyanca Sözleşme Tercümesi, Filipince Sözleşme Tercümesi, Çince Sözleşme Tercümesi, Azerice Sözleşme Tercümesi, Bulgarca Sözleşme Tercümesi, Endonezce Sözleşme Tercümesi, İrlandaca Sözleşme Tercümesi, Norveççe Sözleşme Tercümesi, Rusça Sözleşme Tercümesi, Almanca Sözleşme Tercümesi, Makedonca Sözleşme Tercümesi, Gürcüce Sözleşme Tercümesi, Fince Sözleşme Tercümesi, Flamanca Sözleşme Tercümesi, Malayca Sözleşme Tercümesi, Ukraynaca Sözleşme Tercümesi, İngilizce Sözleşme Tercümesi, Gagavuzca Sözleşme Tercümesi, İsveççe Sözleşme Tercümesi, Türkçe Sözleşme Tercümesi, Moldovca Sözleşme Tercümesi.

Vermekte olduğumuz çok kaliteli hizmet sayesinde bize güven beslemekte olan çok sayıda müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden sayısız e-posta alıyoruz. Buradaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Sözleşme Tercümesi

Yazan : İsmail Bener

etiket dizisi
çeviri bürosu, sözleşme tercümesi, hukuk tercümesi, tercüme bürosu, Sözleşme Tercümesi, hukuk çevirisi, sözleşme çevirisi, hukuki çeviri, hukuki tercüme

Posted in: