Üstün Kalitede ve Uygun Fiyatlı Yunanca İş Takibi Çevirisi

Yunanca İş Takibi Çevirisi uzmanlık alanlarımızın başında gelir.

Başta sözleşme çevirisi olmak üzere tüm hukuki çevirilerde büyük bir deneyimi olan tercüme şirketimiz, İstanbul’da 1996 yılında kurulmuş olup sektörün lideri durumundadır. Hukuki projelerde çalışmakta olan tercüman ve çevirmenlerimizin tamamı, çeviri konusunda en az 10 yıllık deneyime sahip, üniversitede hukuk eğitimi almış kişilerdir. Semantik Çeviri Bürosu bilgi birikimi ve tecrübesi, başarılı çevirmenleri, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri ile müşterilerine hem uygun fiyatla hem de yüksek kalitede hukuki çeviri çözümleri sağlıyor. Bizimle çalışan müşteriler arasında bankalar ve finans kurumları, global şirketler, orta ölçekli firmalar ve kobiler, hukuk şirketleri, avukatlar, üniversiteler ve resmi kurum ve kuruluşlar yer almaktadır.
Hukukla ilgili tercümeler tercüme işinin en zorlu konuları arasında yer alır. Bu tür tercüme projelerinde yapılan en küçük bir hata dahi kişilerin ve kurumların mali zararlara uğramalarına, imaj yitirmelerine ve ayrıca yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına yol açabilir. Hukuki tercüme alanının müşteriler tarafından en çok tercih edilen şirketi olmanın gururuyla müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak için büyük bir çaba harcıyoruz. Yunanca İş Takibi Çevirisi konusunda da değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana hukuki tercüme ve tıbbi çeviri kapsamında sayılamayacak kadar çok projeyi hep zamanında ve üstün başarıyla tamamladık. Aşağıda bulunan listede hukuki çeviri ve hukuki tercüme hizmeti sağladığımız alanlardan bazı örnekler listeleniyor:

Menfi Tespit Davaları, Ortak Hukuk, İslam Hukuku, İhtiyati Haciz, Master Tezleri, Medya Hukuku, Ticari İşletme Hukuku, Hukuk Bilimi, Sözleşme Hukuku, Kriminal Hukuk, Hukuki Pozitivizm, İş Takibi, Taslak Sözleşmeleri, Ortaklık Hisse Beyanları, İcra ve İflas Hukuku, Anayasa Hukuku, Vergi Hukuku, Silah Hukuku, İnternet Hukuku, Aile Hukuku, Hukuki Evrak, Ulaşım Hukuku, Sözleşmeler, Kaynak Kullanımı Destekleme Fonuyla İlgili Tebliğler, Yönetmelikler, İş Hukuku, Beyannameler, Feminist Hukuk Teorisi, Sicil Gazeteleri, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Tazminat Hukuku, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları, Anlaşmalar, Sosyal Güvenlik Hukuku, Leasing Belgeleri, Tescil Belgeleri, Tescil Evrakı, Sponsorluk Anlaşması, Rekabet Hukuku, Hukuki Şekilcilik, Sabıka Kaydı Belgeleri, Ekspertiz Raporları, Kapanış Belgeleri, Hukuka Aykırı İdari İşlemlerin İptali, Yabancı Mevzuat, Sağlık Hukuku, Karşılaştırmalı Hukuk, Bakım Sözleşmeleri, Sosyal Hukuk, Basın Hukuku, Devletler Umumi Hukuku, Kredi Sözleşmesi, Dava Evrakı, İflas Ceza Hukuku, Etik Kurallar, İnceleme Raporları, Seçim Hukuku, Oda Sicil Kaydı, Kamu İhale Genel Tebliği, Konsorsiyum Beyannameleri, Yabancı Yargı Kararları, Bireysel Mahremiyet Hukuku, Patent Hukuku, Vakıf Senetleri, Sebepsiz Zenginleşme Davaları, Dava Dilekçeleri, Trust Hukuku, Seyahat Hukuku, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri.

Ekibimizdeki tüm tercümanların mesleki bilgilerini artırabilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlara mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sunmak en önemli önceliklerimizden biridir.

Yunanca İş Takibi Çevirisi

Dünyanın birçok ülkesindeki ve kalitenin önemini bilen müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde her çeşit hukuki tercüme hizmeti vermekteyiz.

Slovakça, Almanca, Özbekçe, Fince, Kazakça, Moğolca, Hırvatça, Bulgarca, Türkçe, Macarca, Boşnakça, Moldovca, Hintçe, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Sırpça, Malayca, Hollandaca, Çekçe, Katalanca, Felemenkçe, Gagavuzca, İngilizce, Uygurca, İbranice, Letonca, Lehçe, İzlandaca, Japonca, İsveççe, Gürcüce, Vietnamca, Ermenice, Bangladeşçe, Çince, Urduca, Yunanca, Farsça, İrlandaca, Slovence, Fransızca, Arnavutça, Azerice, Romence, Tayvanca.

Günümüzde kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz kendi ana dillerinde hukuk çevirisi hizmeti üretiyorlar.

Yunanca İş Takibi Çevirisi

Semantik Çeviri Bürosu olarak Türkiyemizin yalnızca il merkezlerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de Yunanca İş Takibi Çevirisi hizmetleri veriyoruz. Yunanca İş Takibi Çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Nevşehir – Derinkuyu, Çankırı – Orta, Erzurum – Köprüköy, Iğdır – Karakoyunlu, Eskişehir – İnönü, Mersin – Toroslar, Rize – Derepazarı, Erzincan – İliç, Manisa – Sarıgöl, Tokat – Almus, Mersin – Bozyazı, Ağrı – Eleşkirt, Tekirdağ – Çorlu, Bursa – Mudanya, Edirne – Keşan, Antalya – Elmalı, İstanbul – Çatalca, Batman – Kozluk, Sivas – Zara, Aydın – İncirliova, Niğde – Altunhisar, İstanbul – Eyüp, Bilecik – Gölpazarı, Antalya – İbradı, Adana – Karaisalı, Mardin – Midyat, Muğla – Bodrum, Konya – Yalıhüyük, Kırşehir – Çiçekdağı, Çankırı – Yapraklı, Kayseri – Yahyalı, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Karaman – Kazımkarabekir, Sakarya – Kaynarca, Ordu – Ünye, Ağrı – Patnos, Erzincan – Refahiye, Trabzon – Arsin, Antalya – Kaş, Aydın – Buharkent, Bayburt – Aydıntepe, Iğdır – Tuzluca, Şırnak – Beytüşşebap, Çanakkale – Yenice, Mardin – Savur, Denizli – Çal, Bingöl – Yedisu, Adana – Çukurova, Nevşehir – Kozaklı, Bursa – Orhaneli, Yozgat – Yenifakılı, Yozgat – Aydıncık, Isparta – Yalvaç, Erzurum – Tortum, Kırıkkale – Keskin, Mersin – Mezitli, Uşak – Sivaslı, Kırşehir – Mucur, Bitlis – Güroymak, Edirne – İpsala, Çorum – Boğazkale, Sinop – Erfelek, Kahramanmaraş – Nurhak, Kayseri – Talas, Artvin – Ardanuç, Diyarbakır – Kulp, Siirt – Pervari, Adana – Pozantı, Eskişehir – Alpu, Antalya – Korkuteli

Yunanca İş Takibi Çevirisi ile alakalı isteklerinizin tamamı için Semantik Dil Hizmetlerine bir e-posta atabilir veya bunun yerine bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yunanca İş Takibi Çevirisi

Bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

 • Birincil amacımız bütün müşterilerimizi her koşulda memnun bırakmak, müşterilerimizle nitelikli ve güvene dayanan verimli bir çalışma ortamı oluşturmaktır. Bize projelerini teslim eden müşterilerimizin memnuniyeti Semantik Çeviri Bürosu için en değerli referans olacaktır.
 • Şirketimizde tam zamanlı çalışan tercüman ekibimizin yanında, günden güne sayısı artan uluslar arası serbest çevirmen ağımızı kullanarak, tüm dillerde kıymetli müşterilerimize üstün kalitede ve hesaplı Sözleşme çevirisi hizmeti sunabilecek durumdayız.
 • Bize çevirilerini emanet eden kurum ve kuruluşların bilgi ve verilerinin gizli tutulması konusunda çok duyarlı davranıyoruz. Müşterilerimizin özel sırlarını koşulsuz olarak korumak en önemli görevimizdir.
 • Kurumumuz için Yunanca İş Takibi Çevirisi konusunda çalışan tüm çevirmenler seçkin üniversitelerimizin hukuk fakültelerinden mezun, en az 10 sene deneyimli, kendi alanlarında uzman, şirketimizin ahlaki değerlerine sahip çıkan yetkin dil uzmanlarıdır.
 • Ahlaki ilkelerimizden ve kalitemizden taviz vermeksizin, çözüm sağlayan bir yaklaşımla, destek olduğumuz firmaların başarı kaydetmeleri için katkı sağlamayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz başarılı olurlar ise biz de başarılıyız demektir.
 • Hukuki çevirilerde en küçük bir çeviri yanlışı müşterilerimizi yitirmemize neden olabileceği için şirketimizde çalışan tercümanlarımız Yunanca İş Takibi Çevirisi işlerinde doğruluğundan emin olmadıkları tek bir sözcük dahi kullanmazlar.
 • Tüm kurumsal müşterilerimiz adına bir Çeviri Belleği üretiyoruz. Bu yolla değerli müşterilerimizin tercümelerinde tutarlı ve güvenilir bir terminoloji oluşturuyor ve bunun yanında onların tercüme maliyetlerini minimize ediyoruz.
 • Görev aldığımız hukuki tercüme projelerinin bütün kademelerinde kalite güvence ve kalite kontol prosedürlerini en küçük bir ödün vermeden uygulamaktayız. Yüksek kalitemizi korumak firmamız için en önemli konudur.
 • Yüksek teknolojinin sunmakta olduğu avantajlardan maksimum derecede faydalanıyor, böylece çok daha kaliteli hukuk çevirilerini makul fiyatlarla sunuyoruz. Teknolojiyi mükemmel bir biçimde kullanmamız firmamızı bu alandaki rakiplerimizden üstün kılıyor.
 • Çeviri projelerinin tüm aşamalarında bize belgelerini teslim eden müşterilerimizle sürekli iletişimdeyiz. Bize mesai saatlerimiz içinde müşterilerimizden gelen iletilerin hepsine en geç bir saat içinde kesinlikle cevap veriyoruz.
 • Firmamızın geliştirdiği Semanalyse yazılımını kullanarak çevrilecek belgelerin sözcük sayımlarını web üzerinden elde edebilirsiniz. Bu aynı zamanda size kullandığımız çeviri belleğine dayanan teknolojinin çeviriye ayırdığınız bütçeyi ne kadar azalttığını anlama olanağı sağlayacak.
 • Çok dilli çeviri ve lokalizasyon projeleri konusunda derin bir bilgi birikimine sahibiz. Ülkemizin bu kapsamda en seçkin bankalarına ve sigorta şirketlerine başarıyla hukuki çeviri hizmetleri sunmaktayız.
 • Kalite beklentileri çok yukarıda olan uluslar arası hukuk firmalarına hukuk çevirisi hizmetleri verdiğimizden dolayı yüksek kalite seviyemizi korumak için yapılabilecek her şeyi yapıyoruz. Kaliteye bakış açımız bizi rakiplerimizin önüne geçiriyor.
Kalitenin önemini gerçekten biliyorsanız ve rekabetçi fiyatla hızlı, doğru ve güvenilir çeviri ve yerelleştirme hizmetine kavuşmak istiyorsanız Semantik Çeviri size her zaman yardımcı olmaya hazır.

Yunanca İş Takibi Çevirisi konusunda Türkiye’nin en güçlü şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

Yunanca İş Takibi Çevirisi

Bize işlerini teslim eden müşterilerimizden sunmakta olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet için bizi mutlu eden sayısız e-posta mesajı bize gönderiliyor. Bu mesajlardan bazılarını aşağıda sizinle paylaşıyoruz:

 • Daha önce çalışmış olduğumuz tüm hukuki çeviri bürolarından çok çok farklısınız. Yüksek kaliteniz, özenli ve disiplinli çalışmanız ve bize sunduğunuz makul fiyatlar için şirketinize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Semantik Çeviri Bürosunun müşteri temsilcileri proje yöneticileri gerçekten çok çok başarılılar. tercüme ve yerelleştirme projelerimizde hepsinde projenin ilk gününden son gününe kadar bizimle sürekli iletişim kurup gereken yerlerde bize sorular sordular, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin gidişatı konusunda bize sürekli bilgi aktardılar. Sizinle çalışmak bizi mutlu ediyor.
  Uzman Doktor
 • Hukuki çeviriler bu kadar iyi olmanıza o kadar şaşırdım ki. Geçmişte bu konuda bize hizmet veren bütün yabancı tercüme bürolarından daha profesyonelsiniz.
  (Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Çeviri büronuzu üniversiteden bir arkadaşım çok övmüştü. Hukuk tarihine ilişkin master tezimin İngilizceye çevirisi muhteşem oldu. Teşekkürler Semantik Çeviri Bürosu!
  (Doktora Öğrencisi)
 • Çok uygun fiyat, üstün kalite… Bizi çeviri ve tercüme probleminden tamamen kurtardığınız için size çok minnetkârız.
  (Dış Alımlar Müdürü)
 • Hukuki tercümeler bizim açımızdan çok kritik. Hazırlamış olduğumuz dava belgelerinde olabilecek en küçük bir çeviri hatası müvekillerimizin maddi ve manevi zararlara uğramalarına neden olabilir. Semantik Tercüme Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Avukat)
 • Yunanca İş Takibi Çevirisi konusunda çalışılabilir bir çeviri bürosu bulmak o kadar kolay değil Bu alanda hem deneyim hem uzmanlık sahibi çok az sayıda şirketten biri de Semantik Tercüme Bürosu. Hukuk terimlerine hakimiyetleri çok iyi.
  (Avukat – Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Bizim için çeviri belleği oluşturduğunuzdan çeviri giderimiz düştü. Semantik Tercüme’yi seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi anlıyorum. Sahip olduğunuz teknoloji ile ne kadar övünseniz azdır. Sizi tanıdığımız tüm kurumlara tavsiye ediyoruz. Satın Alma Müdürü
 • Hukuki sözleşmelerimizi 30’dan fazla dile büyük bir başarıyla çevirdiniz. DTP (Masa üstün yayıncılık) konusunda da çok iyisiniz. Artık hep şirketinizle işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Tercüme hizmeti veren şirketlerle işbirliği yapmak bizim için ciddi bir sorun olmuştu. Semantik Çeviri sayesinde bu problemden kurtulduk. Tecrübeli çevirmenleri ve proje yöneticileri ile üstün kaliteli hizmet sağladıklarını söyleyebilirim.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Kurumumuz adına oluşturduğunuz hukuk terimleri sözlüğü gerçekten çok iyiydi. Aradan uzun süre geçmiş olmasına karşın halen o sözlükten faydalanıyoruz.
  (Hukuk Firması Sahibi)
 • Dava dosyamızın Yunancaya çevrilmesinde profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Hukuki tercümelerdek, ustalığınıza hayran kaldım. İşinizi gerçekten çok ciddiye alıyorsunuz.
  (Avukat)
Tercüme şirketimizi diğer tüm rakiplerinden farklılaştıran temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri sırlarına verdiğimiz önem, yaptığımız işin her fazında mutlaka uyguladığımız kalite güvence süreçleridir.

Yunanca İş Takibi Çevirisi

“Yunanca İş Takibi Çevirisi” başlıklı yazımız için anahtar kelime seçkisi
sözleşme tercümesi, çeviri bürosu, sözleşme çevirisi, hukuki tercüme, tercüme bürosu, hukuk tercümesi, hukuk çevirisi, hukuki çeviri, Yunanca İş Takibi Çevirisi

Posted in: